diskusijos.jpgDiskusijos
Savanoris Artūras: „Atvirai galiu prisipažinti, kad nebuvo nė vienos akimirkos, kai būčiau gailėjęsis atėjęs į šiuos kursus“

Diskutuok su bendraamžiais

• Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

Apklausos

Ka man daryti

•  
    7 votes (100,0%) for: Pasakyti psichologei
  •  
    0 votes (0,0%) for: Kenteti
  •  
    0 votes (0,0%) for: -

#1 kov. 11, 2017 02:22:30

Rusnia5
Registruotas: 2016-03-07
Įrašai: 447

Kas aš esu ?

Sveiki, mano vardas Rusnė, malonu. Man tryliką metų, esu kaip cisi kiti, mergaitė luri tesiog mokosi ir gyvena aprasta gyvenimą.
Taip, aš šį laišką rašau antrą valandą nakties. Tesiof norėjau
Paklausti - kas aš esu ? Nežinau ką reiškia turėti
brolį ar sesę, normalią šeimą. Man sunku priimti sprendimus, sunku sutikti, išsireišti.
Aš net iki galo nežinau, kas yra meilė, smurtas.
Nežinau kaip tai pavadinti, bet mane visi įžeidžia, kaip ir aš juos.
Jeigu nerodau ašarų, - rodau pyktį.
Pabuve su manimi galvotumėte, jog aš mėgstu juokinti žmones. Taip, tai riesa.
Seniau buvau laiminga, mėgdavau visą naktį žaisfi kompiuteeiu, leisti laiką au sraugais
Manęs tas jau nebedomina. Esu uždara, vis galvoju kada ateis tas lailas - savižudybei.
Nemoku parodyti emocijų ir jausmų.
Ar normalu, jog mama man grasina ? Ar normalu, jog
ji man sako, jog jeigu aš neeisiu dar kartą anksčiau miegoti, man js šakės ?
Aš jaučiuosi kaip sapnuodama košmarą, kuris nesibaigia.
Šiandien mokykloje buvau prie lango ir vos neverkiau.
Atėjo psichologė - apsidžiaugiau. Gal paklaus, kas nutiko.
Bet ne, aš kvailė pasakiau, jog viskas gerai. Ji manęs paklausė, ar mane palikti ciena ?
Atsakiau taip… Galėjau ne. Gal būtume daugiau pa
kalbėjusios. Man skauda širdį ir aš dustu, kai pagalvoju, kaip blogai.
Man išties nepasisekė - Esu vėžio ženklo atstovė,
melancholikė, pesimistė, uždara.
Aš norėčiau, labai norėčiau tai pasakyti psichologei, bet nemoku suformuluoti klausimo.

* Vaikų linijos komentaras: Džiaugiuosi, kad atradai jėgų pasidalinti sunkiais išgyvenimais. Beveik visi kartais susiduriame su tokiais gyvenimo etapais, kuomet atrodo taip sunku, kad net sunku ištverti. Visgi savižudybė - ne išeitis. Kartais vienai sunku susitvarkyti su užklupusiais sunkumais. Noriu padrąsinti tave kreiptis psichologinės pagalbos. Jei nedrąsu pasakoti, galima pamėginti parašyti laišką ir paduoti jį psichologei. Taip pat gali paskambinti į Vaikų liniją nemokamu telefonu 116 111, kur gyvai galėsi aptarti sunkumus ir galimas išeitis.

Redaguotas Vaiku_linija (kov. 11, 2017 23:31:32)

Atsijungęs

#2 kov. 11, 2017 02:24:40

Rusnia5

Kas aš esu ?

Atsiprašau už klaidas, rašiau iš telefono kuriame klaviatūra yra bloga.

Atsijungęs

#3 kov. 11, 2017 19:42:59

monika882
Registruotas: 2015-08-01
Įrašai: 86

Kas aš esu ?

Labas. Puikiai suprantu tavo problemą, savo laiške minėjei kad, Seniau buvai laiminga, mėgdavai visą naktį žaisti kompiuteriu, leisti laiką su draugais
ir minėjei kad tavęs tas jau nebedomina. Esi uždara, vis galvoji kada ateis tas laikas - savižudybė. Visdėlto savižudybė- tai neišeitis. Visiems būna sunkių akimirkų. Na norėčiau paklausti kodėl seniau buvai labai laiminga, o dabar tapai uždara? Ar yra priežastis? Dar minėjei, kad mama tau grasina, na manau nieks neturi teisės tau grasinti. Bet jei pasako, jog tu turėtum eiti anksčiau miegoti. Tu taip ir daryk. Mama geriau žino kas jos vaikui geriau ir kiek jam reikia miego. Antrą valandą nakties tu dar sėdėjei prie kompiuterio. Ar nemanai, kad emocijų pasikeitimas gali būti nuo miego stokos? Gal būt tu neišsimiegi ir esi nelaiminga. Žmogus yra laimingas tik gerai išsimiegojęs, ir pailsėjęs. Turėtum anksčiau eiti miegoti, tuolabiau, kad tavo organizmas dar jaunas ir jam reikia daug miego. Jei tu gerai neišsimiegosi, gali atsirasti tam tikros ligos nuo miego stokos. Manau tau reikėtų pasikalbėti su psichologe, nesvarbu kaip pradėsi sakinį sakyk tą kaip galvoji, psichologė tikrai tave supras. Ir neslėpk savo jausmų prieš psichologę, jei tau yra blogai sakyk, kad blogai ir pasikalbėsit. Neslėpk savo jausmų, nes taip tik dar labiau bus sunkiau. Manau tu perdaug save nuvertini. Turėtum save pamilti tokią kokia esi, ir neverkti dėl smulkmenų, juk tu turi rankas, kojas esi graži mergaitė, pagalvok kaip kitiems sunku kurie neturi kojų, rankų, nemato, negirdi. Pagalvok kaip jiems sunku. Tu dar palyginus su tais žmonėmis esi laiminga, nes turi kojas ir rankas. Linkiu save pamilti tokią kokia esi. Tik tada atsiras draugų, nes jei nepamilsi savęs , kaip galėsi mylėti kitus? Visų pirma viską pradėk nuo savęs, ir stenkis save pamilti. Linkiu didelės sėkmės

Redaguotas monika882 (kov. 11, 2017 19:44:39)

Atsijungęs

#4 kov. 12, 2017 01:00:15

Rusnia5

Kas aš esu ?

Aciu uz zodzius, pabaigoje asaros pradejo riedeti . O gal galetum man patarti, kaip psichologei pasakyti ar duoti uzuomina apie laiska, i kuri neatsake ? Gal ji pamirso, bet mane grauzia sazine, kad pasielgsiu nemandagiai primindama, gal ji nezino ka man atsakyti, gal ja izeisiu… Kai bunu prie jos, man nuotaika pagereja stipriai, kai ji nueina kur nors kitur, man nuotaika nukrenta. Nezinau kodel taip yra. Gal del to, jog pradejau pas ja lankytis ir matau ja beveik kiekviena diena mokykloje. As su ja esu apie daug ka kalbejusi, bet ir daug ko neesu pasakiusi. Pvz, ji zino kas yra mano simpatija, bet nezino, ka as noriu jai pasakyti. Tesiog, tikriausiai ji galvoja jog man viskas gerai, nes kai ji prieina, as pradeju sypsotis iki ausu. Gal dar man yra liudna del to, jog pas ja labai retai atvaziuosiu, tik 5 kartus i metus, nes jeigu neklystu, poliklinika kurioje ji dirbo ir as lankydavausi, uzdaryta.
Liudna.

Atsijungęs

#5 kov. 13, 2017 17:29:07

Rusnia5

Kas aš esu ?

Monika, ar gali man pasiulyti, ka man pasakyti sita tema.

Atsijungęs

#6 kov. 13, 2017 22:46:35

Rusnia5

Kas aš esu ?

Nenoriu buti ikyri,bet zmones, kodel jus paskaitot ir praeinat sita tema ?
Man reikia bent maziausio patarimo .

Atsijungęs

#7 kov. 14, 2017 18:07:03

monika882

Kas aš esu ?

Visų pirma žmonės gal šiaip nėra su tuo sisidurę ir nežino kaip tau padėti. Na primindama manau nieko blogo nepadarysi, gal inai tikrai pamiršo. Gal būt tu pas ją galėtum nueiti. Tikrai primindama tu jos neižeisi, visgi ji psichologė ji privalo padėti kiekvienam vaikui. Dėlto gali būti rami, primink jai apie tai. Minėjei, kad būdama šalia jos tau nuotaika pagerėja, o kai nueina tau nuotaika nukrenta, gal būt galėtum ir apie tai pasikalbėti. Aš manau gali kalbėti apie tai, kas tave neramina, slegia. Manau ji tikrai tave supras. Manau su ja gali drąsiai kalbėti įvairiomis temomis. Ji tave tikrai supras. Tik drąsiau, nebijok pasakyti psichologei kaip tu jautiesi, nes tu pati matai,kad tu ją myli ir pasitiki, ir manau ji tave tikrai supras, ką tu nori pasakyti. Tik nebijok. Linkiu didelės sėkmės

Redaguotas monika882 (kov. 14, 2017 18:08:43)

Atsijungęs

#8 kov. 14, 2017 20:41:09

Rusnia5

Kas aš esu ?

As labai, labai noriu priminti apie tai, bet nezinau kaip .
Nezinau ka parasyti, kaip priminima .

Atsijungęs

#9 kov. 15, 2017 16:38:26

monika882

Kas aš esu ?

Manau galėtum vėl tą patį parašyti ką ir preitą kartą ir gal būt jinai atsimins ir tau padės.

Atsijungęs

#10 kov. 15, 2017 17:19:29

Rusnia5

Kas aš esu ?

Kad nezinau, labai sunku. As net nezinau kokia mano problema,
nesugalvoju ka rasyti, tesiog mokykloje sedziu prie lango ir laukiu,
kol psichologe pamatys jog man kazkas negerai.
Tu tikrai duodi gerus patarimus, bet as nezinau,
ka kai pasakyti, ko paklausti, tesiog, kai ji i mane ziufi, as sypsausi, nors
ne taip jauciuosi.

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas