diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Ingrida: „Vaikų linijoje“ įgyta patirtis labai praverčia bendraujant, ypač tada, kai susiduriu su nepažįstama aplinka ir žmonėmis. Daug drąsiau jaučiuosi tokiose situacijose...“

Diskutuok su bendraamžiais

• Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 kov. 11, 2017 23:46:59

Aurayu
Registruotas: 2016-03-14
Įrašai: 52

Na ir vėl ta meilė ;|

Sveikos . Man 12 esu penktokė . Nesakykit man moralų kad tau viskas tai per anksti ir pns … aš įsimylėjau į naujoką Domantą . Kai pamačiau jį rugsėjo pirma kart pasirodė eilinis berniukas šiek tuek gražus . Vėliau kažkaip pajutau kad mes su savo bff labai gerai bendraujam su juo . Erzinam jį jis mus gaudo ir tada kažkodėl vienu metu aš nustojau tai daryti ir sedėdavau be nuotaikos koridoriuje . Visi pradėjo sakyt kad mes pora o aš buvau ant tiek pikta kad norėjau visiems pirštus išsukt kas taip sako . Tada sužinojau kad tas Domantas (patinkantis man vaikinas ) pasakė klasiokei Lauritai kad ji jam patinka . Aš pagalvojau - dieve kaip ji gali patikt ji šaipos iš kitų kelia skandalus klasėje kaltina kitus ir ji jam patinka . Vėliau mano antras bff berniukas Nikita . Aš paklausiau jo - Kaip Domantui gali patikt laura ? Jis atsakė - Man Domce sakė kad nebepatinka ji jam nes ji tik tai kad graži . Beje niekam nesakau kad man Domantas patinka . Kažkaip pradėjau labiau bendrauti su juo ir mėgdavom pasimušt . Vėliau viena kart kai berniukai susibūrė į ratą ir ten ant kolonkes pasileide dainas klausė . Girdžiu eina laura ir sako Gabrielei - Einam pašokti Domantui .tada mes su Patricija juoktis pradėjom jos šoka vidurį koridoriaus kaip debiles o į jas nieks nekreipia dėmesio . Poto nuėjau į klasę ir sedėjau vienintelę per technologijas toliau siūvinėjau nusisukusi į langą . Išgirdau kažkas atidaro duris o ten Domantas . Tokia mintyse (omg ko jis nori ) jis sustojo ir žiūri į mane o aš į jį . Tada susigėdijusi paklausiau - kažko paskolint ? Jis pasakė - mm ne šiaip užėjau pažiūrėt . Ir išėjo . Beje jis žemas su plokštele toks fainutis nors ir ne gražiausias klasėje bet dievinu jį . O aš vidutinio ūgio plaukų iki pilvo su akiniais , plokštele ir bsk inkštirų su spuogais yra .bet manau esu pakankamai graži . Vėliau kai pradėjome ruoštis kovo 11 dienos koncertui ir repą ruošemes dainuot ir išrinko mane , nikita , Domanta , Rasa , austėja ir justą . Taip apsidžiaugiau . Tada salėje mane pastatė prie Domanto . Ir apsidžiaugiai ir išsigandau kad susifeilinsiu ir jis pamatys . Bet ne kuo toliau su kiekviena diena vis ilgiau žiūrėdavome vienas į kitą , kalbėdavom , juokemės . Man kartais pasidaro nejauku juk gal jam patinka kažkokia kita o aš šeip kaip paprasta drauge šiek tiek geresnė nei kitos . Vėliau kai jis per pamoką girdėjau sako - Reiks pas ka nors anglų žodžius pasiskolint kad pasikartot nes mano namie guli . Ir visi pradėjo kišt jam lapus . Tačiau jis atsisuko į mane ir sako - gal gali paskolinti anglų žodžius ? Žinoma sutikau negalvodama atidaviau . Mane nervindavo kai ta Laura fyfa užsipuldavo mane ir kaltindavo dėl visko nors net nebendrauju su ja . Ir kai girdžiu kad ji sako - Domce . Norisi atsisukti ir tėkšt pliuhą ir pasakyt - jis bus mano . Aš kiek radau mokyklos puslapiose fotkių tai visas išsisaugojau kur yra domantas . Nebegaliu be jo . Sužinojau kad jis žaidžia žaidima kurį žaidžiu aš tai vakar pakviečiau į draugus , kas 5 minutes tikrinu ar neprieme . Kiek galiu tiek stengiuos palaikyt kontaktą su juo . Dabar gailiuosi kad kai mušdavomes jam padarydavau skauda nors jis atleisdavo . Ką daryt kad vis labiau jam patikti ? Kartais jau net ašaros renkasi jį matant kai su kutomis mergaitėm bendrauja . Aš esu labai pavydi tad nebežinau ka daryt belieka ? Patarkit tos kurios turit vaikinus arba turėjot . Kaip patikt jam vis labiau labiau ir dar kartą labiau ????

Atsijungęs

#2 kov. 12, 2017 00:48:14

Rusnia5
Registruotas: 2016-03-07
Įrašai: 391

Na ir vėl ta meilė ;|

Labas. Ar jam patinka anekdotai, prikolai ? Jeigu taip, ir jis megsta pasijuokti, tai tu galetum susirasti internete, o jeigu nezinai kokiu ieskoti, galeciau pasakyti

Atsijungęs

#3 kov. 12, 2017 10:45:38

Aurayu
Registruotas: 2016-03-14
Įrašai: 52

Na ir vėl ta meilė ;|

Man kartais gėda prieiti prie jo kažką jam sakyt . Dažniausiai tai darau kai prie jo Nikita stovi . Ir nikitai kažką pasakau o tada dar su Domantu pradedu šnekėti . Kartais jis prieina kalbina . Per kūno kultūra kai paskirsto komandas ir pasirodo kad nepatekau su juo i viena tai sakau nežaisiu . Ir mokytas leidžia arba sedėt arba su lanku , šokdyne užsiimt. Pastoviai žiūriu į jį kai jis nemato . Man taip norisi visiems pasakyt kad jis man patinka bet bijau … aš net savo bestėms arba Nikitai bijau pasakyt . Nikitai nežinau kodėl bet bijau . O bestėms Patricijai ir Emilijai bijau nes jos kai supyksta arba tesiog kai nori pažvengt sako mano paslaptis dažnai . Man labai sunku darosi nebežinau kaip elgtis prie jo . Stengiuosi atrodyt silpna kad jis man padėtu ar panašiai . Bet ta Laura isikiša ir sako - oo Domantas su Donata pora hahaha . Arba tesiog prieina per pertrauka nusišneka sako - tau riek tik su liemenėle vaikščiot arba iškirpt skyles maikėj . Sakau - tu ka ? Su tavim net nekalbu - tuoj nueisiu pas auklėtoja verksi . Poto sako - atleisk prašau taip nebedarysiu man tesiog nėr ką veikt . Sakau - neatsiprašinėk gi pažįstu tave 5 metus tu prižadi kad nedarysi bet specialiiai darai . Nebežinau taip sunku tylėt . Noriu su juo bendraut labai daug ir išties patikti jam . Ką daryt nežinauuu .

Redaguotas Vaiku_linija (kov. 13, 2017 19:02:15)

Atsijungęs

#4 kov. 12, 2017 13:02:43

Rusnia5
Registruotas: 2016-03-07
Įrašai: 391

Na ir vėl ta meilė ;|

Tai kai kalbesi su draugemis, jom sakyk anekdotus, kai salia praeina arba yra salia Domantas.

Atsijungęs

#5 bal. 18, 2017 00:16:00

VIENASPLIUSDU
Registruotas: 2017-04-12
Įrašai: 105

Na ir vėl ta meilė ;|

Manau tiesiog toliau taip bendrauti manau jis kazkada pasakys kad tu jam oatinki o kai pasakys tada ie galvoki
t)

Atsijungęs

#6 geg. 9, 2017 21:55:12

MergyteUogyte
Registruotas: 2017-04-08
Įrašai: 48

Na ir vėl ta meilė ;|

O kas tau sako kad esi pernelyg jauna? Kaip tik atvirkščiai, dabar pats metas įsimylėti

Atsijungęs

#7 geg. 9, 2017 21:55:13

MergyteUogyte
Registruotas: 2017-04-08
Įrašai: 48

Na ir vėl ta meilė ;|

O kas tau sako kad esi pernelyg jauna? Kaip tik atvirkščiai, dabar pats metas įsimylėti

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas