diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Ingrida: „Vaikų linijoje“ įgyta patirtis labai praverčia bendraujant, ypač tada, kai susiduriu su nepažįstama aplinka ir žmonėmis. Daug drąsiau jaučiuosi tokiose situacijose...“

Diskutuok su bendraamžiais

• Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 kov. 17, 2017 02:53:08

Otilija
Registruotas: 2017-02-24
Įrašai: 12

Ar aš keista? Ar aš vienintelė

Nežinau ar aš čia pati sau įsikaliau į galvą ar ką… Bet jaučiuosi vieniša, kai mane supa šitiek žmonių, gerų žmonių… nors ir geri bet man jie kažkodėl netinka… Čia ir problema manau. Neesu įsitikinus, bet manau kad tai susiję su mano geriausios draugės isvaziavimu su šeima į kitą šalį gyventi… Jau metai praėjo, o aš negaliu susitaikyti. Todėl ir man atrodo tie nuoširdų geri žmonės kaip nesavi ir ne draugai… Jie ne ji. Nors ir kiek kartoju sau kad reikia susitaikyti, nors ir kiek esu issisnekejus vistiek tas jausmas grįžta… Tiksliau jis niekur nedingsta - vienišumas. Kaip susitvarkyti ? Nes tai veda mane iš proto…

Redaguotas Otilija (kov. 17, 2017 10:40:48)

Atsijungęs

#2 kov. 17, 2017 17:03:37

Justmeee
Registruotas: 2016-09-01
Įrašai: 7

Laba, suprantu tave, mane irgi pastoviai nesiliauja persekiojęs tas vienišmo jausmas (jau daugelį metų).
Manau, kad tai turbūt dėl to, kad šalia tavęs nėra panašių žmonių į tave.. kuriems galėtum visiškai atsiverti, išsipasakoti, dėl to, kad nejauti su kitais gilesnio ryšio. Nežinau, galbūt pabandyk parašyt tai draugei (galėtumėt pratęst bendravimą susirašinėdamos) arba pradėk lankyti kokį būrelį, manau, tai būtų puiki galimybė atrast žmones su panašiais interesais.
O kiek tau metų? Gal norėtum su manim pasirašinėt?

Redaguotas Justmeee (kov. 17, 2017 17:10:19)

Atsijungęs

#3 kov. 19, 2017 21:00:31

Otilija

Laba, malonu ,kad bent jūs atrašėte. Gal ir dėl to man liūdna ir vieniša, kad nėra į mane panašių žmonių… gal ir ne… o dėl draugės, aš jai rašau. Turiu su ja ir jos sese (kuri irgi yra mano draugė) grupės chat'a facebook svetainėje. Šiaip viskas būtų gerai, tik vat, ji tiesiog nebeturi laiko susirašinėti… bent kai turi laiko ji dar atrašo, bet mūsų ryšys jau nebe toks. Nebera apie ka su ja snekėti … Ji į kita mokykla pradėjo eiti kitoje šalyje, viskas kitaip pas ją. Ji jau per metus sugebejo išmokti tos šalies kalba ir perėjo iš imigrantų klasės į normalią, tos šalies klasę. Po pamokų turi mažai laiko, nes lanko dailujį čiuožimą, jai tai labai sekasi todėl ją visi spaudžia ir deda į ją viltis. Lygtai ji turi 7 dienas per savaitę treniruotes apie 5-7h. O per tą tarpą po pamokų ir treniruočių ji leidžia laika su šeima, klasiokais ir t.t. Todėl aš ir nedažnai su ja bepasikalbu, po treniruotės jei ji nebūna per daug pavargus…
O dėl pradėjimo lankyti bureli… na aš jau einu į menu mokykla, jau turiu dvi programas. Visa mano klasė yra dailininkai… ir aš esu dailininkė, bet kazkokia kitokia….

Redaguotas Otilija (kov. 19, 2017 21:01:05)

Atsijungęs

#4 kov. 20, 2017 17:58:45

monika882
Registruotas: 2015-08-01
Įrašai: 55

Labas, suprantu tavo probemą. Aš taip pat esu vieniša. Tik manęs nesupa geri žmonės kaip tave. Na manau galėtum užmegzti ryšį su kitu žmogumi kuris tau patinka, gal bendraudama užmirši tą draugę, žinoma sunku pamiršti geriausią draugę, su kuria tikriausiai praleisdavai daug laiko. Na manau galėtum pakeisti mokyklą, į kurią eidavote tikriausiai kartu. Susiplanuok savo dieną, kad kuo mažiau liktų laiko galvoti apie draugę. Jei nori, mielai kviečiu pabendrauti ir čia. Gali betkada čia parašyti, pabendrausim. Linkiu didelės sėkmės

Atsijungęs

#5 kov. 21, 2017 20:19:58

Otilija

Laba, uzmegsti kita rysi su man patinkanciu zmogumi… na sunku man, esu gana drovi is pradziu niekada nepradedu pirma kalbeti ir kur toki zmogu man rasti … as manau as per daug isranki gal. Bet gal kaip nors. O del mokyklos keitimo, nu namanau, man siaip patinka + as einu i menu, dailes skyriu, kaip as prie meno tai man dailes pamokos siaip labai patinka ^^ o del pabendravimo, jo gal ir parasysiu. ♥

Redaguotas Otilija (kov. 21, 2017 20:20:30)

Atsijungęs

#6 kov. 21, 2017 21:41:38

Otilija

bet yra geroji puse, maziau isleidziu pinigu, nes niekur neiseinu XD

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas