diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Darja: „Atrodo, atėjau savanoriauti tam, kad duočiau kažką kitiems, padėčiau vaikams, bet pridėjusi ranką prie širdies, galiu atvirai pasakyti, kad savanoriaudama pati gavau šimtąkart daugiau. Tai buvo neįtikėtina patirtis!“

Diskutuok su bendraamžiais

• Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 kov. 17, 2017 03:28:09

Otilija
Registruotas: 2017-02-24
Įrašai: 12

Kada, kaip...vieniši klausimai

Kada žinoti kai turi psichine liga? Kaip nustatyti? Kada jau kreiptis pagalbos? Ir… Kaip kreiptis į rimta pagalba? Kur…?

Atsijungęs

#2 kov. 19, 2017 11:02:27

TogetherForever00
Registruotas: 2017-03-06
Įrašai: 7

Manau, pati turėtum pajusti kad tau blogai ir tikrai reikia pagalbos, o kur kreiptis manyčiau į psichiatrijos ligonine, paskambinus mobiliu telefonu ten tau suteiks visą info

Atsijungęs

#3 kov. 20, 2017 00:12:05

Otilija

…Nu bent jei as negaliu nuspresti to? as omenyje, as niekada nenusprendziu nieko pati, as visada remiuosi kitu nuomone, nes as ant tiek nepasitikiu savimi… Man bent kazkokio plano reikia, kazko tokio kur jei visi punktai atitinka man reiskias reikia kreiptis i kazka… as ant tiek nepasitikiu savimi, kad net negaliu paskambinti vaiku linijai ir issipasakoti, nes niekas dar nera pasakes man, kad man reikia kazkokios pagalbos… tai jo… tuo labiau negalesiu i psichiatrijos ligonine paskambinti

Atsijungęs

#4 kov. 20, 2017 16:22:19

TogetherForever00
Registruotas: 2017-03-06
Įrašai: 7

O kas tave kamuoja ar slegia? Jei nepaslaptis zinoma.

Atsijungęs

#5 kov. 20, 2017 17:51:29

monika882
Registruotas: 2015-08-01
Įrašai: 55

Aš manau turėtum eiti pas psichoterapiautą kuris ištirtų tavo psichinę būklę. Eik pas daktaro beje pakalbėk su mama apie savo sveikatą ir kas yra tau blogai. Gal mama žinos kur tave nuvesti.

Redaguotas monika882 (kov. 20, 2017 17:52:15)

Atsijungęs

#6 kov. 21, 2017 19:55:35

Otilija

As… nzn, manau turiu zmoniu baime… As noreciau iseiti i lauka savo noru, bet tuo paciu nenoriu, nes nelabai turiu draugu del tos pacios priezasties kodel nenoriu tiesiog paprastai pasivaikscioti… as nemegstu kai zmones kuriu nepazistu mato mane ar netoli manes. Tas pats ir klaseje, as juos plius minus zinau, bet vistiek kartais turiu toki diskonforta… Del sito manau todel is neiseinu i kiema savo noru nuo rugsejo lygtai, as net uzuolaidas visalaika laikau uztrauktas, del sito man atsirado d vitamino trukumas (0 mano organizme), saules nebematau, bent taip sake daktare… kartais dar isbegu i parduotuve, bet su kapisonu ir greit parbegu namo. Nezinau kas yra, bet tik savo kambaryje, uzrakintuose namuose galiu jaustis saugiai. Visur kitur jauciu diskonforta kai pas svecius ar pas teta, ar pas drauge, ar tai su sese kavineje, ar dar kur zmoniu butu, ispradziu nieko dar, bet jei daugiau kaip 1h… negaliu, tiesiog noriu tuo greiciau grizti namo … My safe place.

Redaguotas Otilija (kov. 21, 2017 19:57:25)

Atsijungęs

#7 kov. 21, 2017 20:00:25

Otilija

atsimenu kai pirma karta nuvaziavau pas sese Vilniuje, bute miegojau… turejau 3 naktis iseiles kosmarus kazkokius… neatsimenu tiksliai, bet jei patikrinciau sapnu knygute gal ir rasciau apie ka tie sapnai … nu bet po kazkiek laiko, dazniau pradejau vazineti pas ja, tai jau kaip ir nebeturiu kosmaru nei diskonforto jausmo… nu nebent jos kambarioke ten yra, nors ir siaip labai draugiskas zmogus ji, man vistiek nemalonu ten buti kai ji ten

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas