diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Ingrida: „Vaikų linijoje“ įgyta patirtis labai praverčia bendraujant, ypač tada, kai susiduriu su nepažįstama aplinka ir žmonėmis. Daug drąsiau jaučiuosi tokiose situacijose...“

Diskutuok su bendraamžiais

• Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

Apklausos

Ar aš nepasieksiu šitame gyvenime nieko?

•  
    0 votes (0,0%) for: Taip, tau truksta daug įgudžių.
  •  
    0 votes (0,0%) for: Ne, tik stenkis.
  •  
    0 votes (0,0%) for: Neįmanoma atsakyti, gyvenimas nenuspėjamas.
  •  
    2 votes (100,0%) for: Daugiau detalių reikia norint atsakyti tai.

#1 kov. 19, 2017 23:55:06

Otilija
Registruotas: 2017-02-24
Įrašai: 12

Mano supermama...

Pradekime nuo pradzių. Mano mama ir tevas yra išsiskyres. 15 metų pragyveno kartu. Mano tevas buvo girtaujantis… naktim negrizdavo ir darbai butu nenudirbti… BET Mano mama dirbdavo už tėva musu ūkyje. Ji visus sunkius darbus nudirbdavo pati viena, visus kur net moteriai šiaip nepriklausytu, ar net neimanoma… bet ji spedavo laiku ir dar gerai atlikti (taip ir susigadino sau seikata, visai blogai…). But jei tevas grizdavo girtas as is antro auksto visada girdedavau ju rietynes… girdedavau kaip ja isvadindavo nieko neverta, kad ji nieko niekada nedaro ir, kad cia jo namai ir ji nieko neuzsidirbo, kad ji veltui cia kazka daro ir t.t. aisku tai buvo netiesa… issiskyrus, mes persikrausteme is kaimo i miesta del tevo ir del mano ir seses patyciu mokykloje. Mieste, naujoje mokykloje niekas nesityciojo taip, bet tevas gyveno ne taip noli (30km) nuo musu… jis net iki siol persiokioja mano mama… Mat nustojo gerti , nes buvo prie mirties ir tipo nusprende pasitaisyti del seimos… Ne velnio ne del to. Jis nustojo gerti del uztekejusios jaunos kekses su 3 vaikais… maciau as juos kartu besibuciuojancius, ju slikscius sms (beje maciau kur ji prase , kad nustotu gerti ir jis toks gerai del taves)… nu koks skirtumas , gi issiskyres… Bet nors jis jau turejo tiek mergu (ta su 3 vaikas buvo jo trecia) vistiek nuo mano mamos neatstoja, laisves nes paprasto (as omenyje grinai draugo, nieko daugiau)draugo tureti neleidzia iskart prigrasina pridubasinti… mat neturi ka daugiau veikti, nes visos barakudos dingo kai suzinojo, kad puse namo mano mamai priklauso .
Tai jo mano mama baisiai daug iskentejo, aš ja gerbiu ir myliu, nors kartais ji tai padaro sunkiai imanomu dalyku.
O tevas, tegul skradžiai žemę prasmenga… nezinau ka daryt , kad atstotu nuo mamos. Mama su juo turejo tiek pokalbiu, tiek ir as, bet dazniausiai jis sako nekalbeti uz mama ir uzciaupia mane…

Bet rasau ne tik del istorijos papasakojimo, bet del kito… Mano mama visada aukodavosi del musu, niekada sau nieko skanaus nepirkdavo, nieko sau grazaus nepirkdavo… labai retai buvo ,kad nusipirkdavo kazka grazaus ir naujo… ji visada taupydavo musu svajonem… pvz: mano sesei nauja laptopa nupirko, o po metu man nauja kompiuteri nupirko, o pati turejo 8 metu senumo kompiuteri. Man nupirko brangius norimus dazus ir kitus dailes reikmenis … nu daug tokiu pavyzdziu… net ka tik atnese nupirktus man makiazo teptukus kuriu labai norejau, bet jie tikrai gana brangus buvo… UZ TAI IR MYLIU JA, bet… ji labai daznai rekia ant manes, kad esu as nevykele ir , kad gyvenime nieko nepasieksiu… jau po biski as ja jau tikiu, nors ir stengiuosi keistis… pvz: seniau tik savaitgaliai tvarkydavausi kambari, dabar kas 2 dienas, seniau visai neskaiciaui knygu, na dabar skaitau truputi (man is vis bent koks skaitymas yra pasiekimas) ,aisku ne ta ka reikia (knygas ne is knygu saraso ;-; )…
Noreciau netiketi ja , kad esu visiskai nevykele ir t.t., bet labai daznai SU IRODIMAIS IR pvz ji tai issako, rekia… Nenoredama tiketi tuo, todel priejau prie isvados, kad ji tiesiog yra irgi sutraumuota, nes ant jos visada tevas varydavo kokia ji yra nereikalinga ir zinau , kad jos mama irgi nemylejo ir, kad ji mamos darbus nudirbdavo ir t.t. ir ant jos pati jos mama irgi rekdavo, kad ji nereikalinga, kad ji nusigers ir, kad nieko nepasieks sitame gyvenime…
nzn… Ka manot jus ..?
Tureciau buti laimingiausiais vaikas, neturedama tevo turiu daugiau daiktu kuriu noriu uz visus klasiokus, nes mano mama taip myli mane ir perka man viska, bet del tu gincu ir rietyniu su ja, ne tokie ir bemalonus tie daiktai… kartais noreciau jau geriau paprasto ne mano norimiems daiktams, nei ,kad prikaisiojima kokia as nevykele ir, kad ji veltui perka man tuos daiktus jei as vistiek nesimokau ir t.t.
ji labai daznai prikaiso ka nesenai ji man nupirko, o as nedekinga jai…

Redaguotas Otilija (kov. 20, 2017 00:06:28)

Atsijungęs

#2 kov. 20, 2017 17:48:45

monika882
Registruotas: 2015-08-01
Įrašai: 55

Mano supermama...

Labas. Suprantu tavo problemą, savo laiške tu kalbėjei apie tėčio ir mamos ginčus ir kad tėtis nuo tavo mamos neatstoja. Na norėčiau paklausti ar ji yra išsiskyrus su tavo tėčiu ar šeip pabėgo? Nes jei nėra išsiskyrus tai nieko neišeis ir padaryti. Na o jei išsiskyrus tai pabandyk mama įtikinti, kad kreiptumėtės į policiją dėl persekiojimo. Na savo laiške dar minėjei, kad tau mama perka daug įvairių daiktų ir tu nesi jai dėkinga. Na matosi kaip tave mama myli. Ir nori kad tu turėtum gerą darbą, gerą vyrą ir tau sektūsi geriau nei jai. Turėtum džiaugtis,kad turi tokią gerą mamą kuri tavimi nepaisant tėvo girtavimo tavimi rūpinasi ir negeria. Dar pasakojei, kad inai tave vadina negražiais žodžiais ir sako jog tu nieko gyvenime nepasieksi. Teisingai sakei, gal čia riklauso nuo to, kaip ją vaikystėje auklėjo tėvai, gal vaikystėje ji taip pat girdėdavo tokius žodžius. Aš manau, kad gyvenime tu pasieksi labai daug, tik nenuleisk rankų, kiekvienas žmogus turi sugebėjimų, mažiau ar daugiau, bet turi, juos reikia ugdyti, norint pasiekti kokį nors tikslą. Na nepaisant mamos žodžių tu nesi nevykėlė, kiekvienas žmogus yra konors vertas. Aš manau tau su mama reikėtų pakalbėti apie tai. Pasakyk, jog tave labai skaudina, jog girdi tokius žodžius, aš manau inai supras, nes aš matau kad inai tave myli, nes perka tau visokius daigtus. Tu pakalbėk su ja, inai tave supras. Juolab jei inai tave tikrai myli turėtų suprasti, kad tokie jos žodžiai tave skaudina. Pakalbėk, netylėk. SĖKMĖS

Atsijungęs

#3 kov. 20, 2017 17:49:46

Rusnia5
Registruotas: 2016-03-07
Įrašai: 219

Mano supermama...

Su sese susitaupykit pinigu ir mamai padovanokit
kokia suknele, megstama uzkandi, nudirbkit viska uz ja.
Sakykit, jog siandien ji gali pailseti.

Atsijungęs

#4 kov. 21, 2017 21:33:42

Otilija

Mano supermama...

Mano mama lygatai jau 5, o gal ir 6 metus issiskyrus … Bet ji jam nenori problemu kelti, nes mes turime su juo bendra maza imone, tai jei kentes jis finansiskai tai ir mes kentesim, nes jis imtu pinigus is imones… O del mamos, tai as tikrai zinau, kad ja taip vadino, iki siol mano mociute nemegsta jos, nors mes stengemes daznai lankyti ja (bet ji gyvena 250km nuo musu) ir stengemes skambinti jai, rupinames ja ir jos liga (jai prasidejo alzheimeris, dar lengva stadija), bet ji vistiek megsta labiau mano mamos sese, nzn del ko, ji yra prasigerusi siaip , gal dar patinka, nes nepanasi i teva, ne taip kaip mano mama, ji panasi i seneli, ir buvo mylima kol, neatsitiko kai kas (mamai buvo 13) - jis zuvo. Tada kiek supratau mociute ypac pradejo nekesti mano mamos. Na tokia liudna istorija.
O del pasikalbejimo, nzn… gal ir reiktu, bet sunku man kalbeti, labai daznai pasakau netaip ir zmones iskaudinu, jie ne taip supranta ir isizeidzia, supyksta ir t.t… Gal man laiska parasyti mamai XD

Atsijungęs

#5 kov. 21, 2017 21:40:34

Otilija

Mano supermama...

O del susitaupymo pinigu ir nupirkimo dovana. Jai tai nelabai patinka Ji skaiciuoja musu pinigus, pas mum seimoje neeina taip, kad jei mama duoda man pinigu jie mano ir darau ka noriu. Ne, ji mums duoda per menesi tiek ir tiek, ir mes vis israsus duodam kur kam reikejo, kiek isleidom, ji taip suplanuoja musu menesio islaidas, zinodama, kad dar turime ar kaip tik nebeturime ju. O ka reiktu pirkti irgi nezinau, ji YPAC nemegsta kai mes kazka brangaus perkam jai, sako - Kam perkat is mano pinigu man, gi net nezinote ar man patiks. Vienakart nupirkome toki prietaisa virtuveje reikalinga, sake , kad reikia, nu nupirkom kaledu proga nelabai naudoja Bet jo kartais nuperku geliu ^^ tho dabar labai nedaznai, praitais metai kelis sykius, siemet nelabai iseinu i kiema.
Bet del nudirbimo darbu uz ja, gal visai ir nieko , pasistengti verta

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas