diskusijos.jpgDiskusijos
Savanoris Artūras: „Atvirai galiu prisipažinti, kad nebuvo nė vienos akimirkos, kai būčiau gailėjęsis atėjęs į šiuos kursus“

Diskutuok su bendraamžiais

• Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 bal. 9, 2017 23:02:52

Hanzo
Registruotas: 2016-12-17
Įrašai: 5

Fizinė prievarta?

Sveiki,

Kadangi bijau apie kalbėtis asmeniškai su artimaisiais ar draugais apie savo lytinius santykius, viliuosi, kad jūs (bendraamžiai) turėsite patirties, pasiūlymų ar kt. kaip man elgtis.
Taigi man manau yra pakankamai metų, o mano vaikinui jau keli metai kaip yra pilnametis. Draugaujam pusantrų metų, o kaip pora pusę metų. Lyg viskas ir normaliai, smagu su juo kalbėtis, bendraujame kiekvieną dieną, tik, kad jis įsigudriną mane liesti ten, kur nenoriu, kad liestų. Paskutinį kartą kaip susitikome, jis kišo savo rankos po mano kelnėm.. Spyriojausi, traukiau jo rankas šalin, bet jis nesijudino ir jėga laikė mano rankas. Manau aiškiai jam sakiau “Ne” (ištiesų, labai daug kartų), bet kaip pastebėjau, jis į tai nekreipę dėmesio.

Kai mes bendrai pasikalbame apie tokius dalykus, tikrai jam išsakau, kad tai ką jis daro/darė – nemėgstu. Po visų bandymų, kad jis pagaliau įsiklausytu į mane, jis į tai atsako šitaip “Aš žinau, kad giliai savyje, tu to nori”. Bijau, kad sekantį kartą jis gali mane priversti mylėtis. Mąstau rimtai ir tikrai nenoriu prarasti nekaltybės dar nesant pilnametei.

Atsijungęs

#2 bal. 10, 2017 11:20:27

Rusnia5
Registruotas: 2016-03-07
Įrašai: 368

Fizinė prievarta?

Na, jeigu jis lystu vel prie taves, tai gali ranku pirstus lenkti kol jis nustos.

Atsijungęs

#3 bal. 10, 2017 20:08:19

sandradrugs
Registruotas: 2017-04-05
Įrašai: 17

Fizinė prievarta?

Labas, kiek tau metu?

Prisijungęs

#4 bal. 10, 2017 23:54:44

Hanzo

Fizinė prievarta?

Nematau priežasties sakyti?

Redaguotas Hanzo (bal. 10, 2017 23:55:01)

Atsijungęs

#5 bal. 11, 2017 00:14:26

Rusnia5
Registruotas: 2016-03-07
Įrašai: 368

Fizinė prievarta?

Na, siaip zmogui butu lengviau tau padeti, suprasti ir pns. Nu nes jeigu kokia cia 12-mete raso apie tokius dalykus…

Atsijungęs

#6 bal. 15, 2017 16:05:33

Hanzo

Fizinė prievarta?

Ne 12-metė, bet ir nepilnametė.

Atsijungęs

#7 bal. 16, 2017 21:04:55

mlmlml
Registruotas: 2017-04-16
Įrašai: 2

Fizinė prievarta?

Sveika,

lytinių santykių pradžia porai yra svarbus žingsnis santykiuose. Tačiau jis turėtų būti inicijuojamas abiejų pusių. Įsivaizduoju smagu turėti mylimąjį, normalu ir norėti pateisinti vienas kito lūkesčius bei norius. tad puikiai suprantama, kad įžeisti ir nuliūdinti antrąją pusę taviškiu atveju ne itin norisi. Bet labai svarbu suprasti, kad tai yra tavo kūnas, tavo sielos tvirtovė ir tu esi už ją atsakinga. tu neprivalai daryti to, ko nenori, ko jauti esanti nepasiruošusi. Esi šaunuolė, kad bandai apie tai ir pasikalbėti rimtai su savo vaikinu. Gaila girdėi, kad iš jo susilauki apatijos. kiekvienas trokšta supratimo iš antrosios pusės, ypač tokiais klausimais. suprantu, kad gali skambėti bauginančiai, bet gal vertėtų pagalvoti ar jūsų santykiai yra visavertiški, ar vaikinas tavęs nenorįs manipuliuoti savo norams patenkinti.jis neturi teisės priversti tavęs mylėtis, jeigu tu šito nenori ir tu privalai jam tai duoti žinoti. blogiausiu atveju vertėtų apsvarstyti ar šie santykiai tau yra ne toksiški ir ar tu juos nori tęsti, kuomet žinai, kad vaikinas gali panaudoti prieš tave seksualinę prievartą.

Redaguotas mlmlml (bal. 16, 2017 21:05:32)

Atsijungęs

#8 bal. 16, 2017 21:59:14

VIENASPLIUSDU
Registruotas: 2017-04-12
Įrašai: 105

Fizinė prievarta?

nenusileisk jam jai taip yra jei labai jau ciupineja ir pns pabandyk kazka labai priesisko pasakyt ir rimtu tonu o jei ne nebijok duoti antausi kad biksi i prota ateitu

Atsijungęs

#9 bal. 17, 2017 14:25:05

Hanzo

Fizinė prievarta?

Ačiū, malonu girdėti atsakymus iš jūsų.
Žiūrėsiu kur toliau mano santykiai su juo nuves mus. Jeigu toksai elgesys ir toliau tęsis, reiškiasi tokio bendravimo užtenka ir nebereikia. Paprastai sakant, išsiskirsim.

Redaguotas Hanzo (bal. 17, 2017 14:31:00)

Atsijungęs

#10 bal. 17, 2017 20:34:48

VIENASPLIUSDU
Registruotas: 2017-04-12
Įrašai: 105

Fizinė prievarta?

manau teisingai galvoji

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas