diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Darja: „Atrodo, atėjau savanoriauti tam, kad duočiau kažką kitiems, padėčiau vaikams, bet pridėjusi ranką prie širdies, galiu atvirai pasakyti, kad savanoriaudama pati gavau šimtąkart daugiau. Tai buvo neįtikėtina patirtis!“

Diskutuok su bendraamžiais

• Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 bal. 19, 2017 22:20:14

sandradrugs
Registruotas: 2017-04-05
Įrašai: 21

Narkotikai...

Pasakyk tu savo instagramą, aš tau parašysiu.

Atsijungęs

#2 bal. 19, 2017 22:23:58

sandradrugs

Narkotikai...

Parašiau

Atsijungęs

#3 geg. 6, 2017 23:25:23

MergyteUogyte
Registruotas: 2017-04-08
Įrašai: 70

Narkotikai...

Perskaičius pirmą puslapį pasidarė juokinga ir gaila Sandros.
Brangioji, tu rūkai žolę, o masturbacijoms tai jau esi per jauna? Nemanai jog žolei irgi?
Patarimas būtų, pabandyk mesti, Jeigu yra tų kurie ,,Vapina'' paprašyk pas juos išbandyti. Gal taip nusipirksi elektronke bet mesi žolę…

Atsijungęs

#4 geg. 7, 2017 11:23:01

sandradrugs

Narkotikai...

Aš turiu elekroninę cigaretę. Žolė tai ne narkotikas, ji tiesiog padeda pamiršti apie viską dėl ko tau taip neramu. Jinai net nekenkia sveikatai, be jos mano gyvenimas prapultu. Bet žolė man pradeda nusibosti, noriu išbandyti kažko naujo todėl ir klausiu ar galima pabandyti ekstazį arba amfetaminą? Aš nenoriu kad man čia visi sakytu kad tai blogai, taip negalima ir manęs gaila…. Ne, man to nereikia. Pas mane viskas gerai

Redaguotas sandradrugs (geg. 7, 2017 11:26:14)

Atsijungęs

#5 geg. 7, 2017 13:55:15

Suzeistoji
Registruotas: 2017-05-07
Įrašai: 1

Narkotikai...

Labas, Sandra. Tave zole jau paveikus, todel tu taip ir galvoji, tu pamirsti kas yra tiesa ir melas. Ji net labai kenkia sveikaitai, ji yra istepta chemikalais. Ekstazis ir amfetaminas didesni narkotikai. Tau yra problemu, tau reikia pas psichologa. Man taves gaila, nes tu jau esi paveikta zoles poveikio, turi priklausomybe nuo jos. Patarciau jos atsikratyti nueidama pas zmones kurie pades atsikratyti, o tuo paciu ir nueiti pas psichologa.

Atsijungęs

#6 geg. 8, 2017 08:49:47

MergyteUogyte
Registruotas: 2017-04-08
Įrašai: 70

Narkotikai...

Nežinau, gal žolė ir nėra narkorikas, bet visi tie tavo amfetaminai tau tikrai pakenks, netik sveikatai, bet ir protui, nes pajusi priklausomybę.

Redaguotas MergyteUogyte (geg. 8, 2017 12:46:04)

Atsijungęs

#7 geg. 11, 2017 20:06:05

Vaiku_linija
Registruotas: 2014-12-29
Įrašai: 48

Narkotikai...

sandradrugs
Sveiki, Man yra 16 metų. Patarkite kas nors… Rūkau žolę ir man man patinka jos poveikis, kai užmiršti apie visas problemas ir juokiesi iš visko. Nesu priklausoma tikiuosi). Bet pastaruoju metu žolė man nusibodo, galimaa irr taip paskyti. Noriu pabandyti kažka geresnio. Turiu omeny amfetaminą, bet truputėli bijau priklausomybės. Norėjau paklausti, ar nuo nuo pirmo karto galiu paskui būti priklausoma? Jei taip, tai patarkite ką galima pabandyti vietoj šito narkotiko?
Vaikų linija informuoja, kad žolė yra priklausomybę sukelianti narkotinė medžiaga, kuri gali sukelti žalingų pasekmių sveikatai ir asmenybei. Priklausomybė yra liga, todėl verta ieškoti pagalbos. Noriu padrąsinti Tave kreiptis pagalbos pas psichologą mokykloje arba gydytoją poliklinikoje. Taip pat gali paskambinti į Vaikų liniją 116 111, kur gyvai galėsi aptarti sunkumus ir galimas išeitis.

Atsijungęs

#8 geg. 12, 2017 14:35:35

Lusis24
Registruotas: 2017-04-24
Įrašai: 24

Narkotikai...

Narkotikais ar dar kazkuom problemu neispres

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas