diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Ingrida: „Vaikų linijoje“ įgyta patirtis labai praverčia bendraujant, ypač tada, kai susiduriu su nepažįstama aplinka ir žmonėmis. Daug drąsiau jaučiuosi tokiose situacijose...“

Diskutuok su bendraamžiais

• Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

Apklausos

Turite tokią pačią netektį?

•  
    1 vote (25,0%) for: TAIP
  •  
    3 votes (75,0%) for: NE

#1 bal. 20, 2017 20:45:24

Rusnia5
Registruotas: 2016-03-07
Įrašai: 368

PADĖKITE

Galetum bandyti ja pradziuginti, nuvaryti salin liudnas mintis. Praaitais metais per kaziuko muge mire mano drauges senelis. Jis buvo labai geras vien jai, vien man. As pati nebeturejau senelio, tai man patiko su juo bendrauti. Kai vaziavau namo, man mama pasake kad senelis mire, as pradejau verkti ir nieko draugei nesakiau. Tada ji man pati rasynejo verkiancius veidukus, nes suzinojo kai grizo namo. Dabar ji tik kartais nuliusta.

Atsijungęs

#2 bal. 20, 2017 21:06:43

moksliukas
Registruotas: 2017-03-03
Įrašai: 71

PADĖKITE

Ačiū už pasiūlimą:-)

Atsijungęs

#3 bal. 20, 2017 21:17:02

Rusnia5
Registruotas: 2016-03-07
Įrašai: 368