diskusijos.jpgDiskusijos
Prezidentė Dalia Grybauskaitė: „Nacionalinė kampanija „BE PATYČIŲ” padeda apsaugoti ir išgelbėti Lietuvos vaikus. Kviečiu visus prisijungti prie šios akcijos! Juk kiekvienas atsakytas skambutis – tai išgirstas pagalbos prašymas.“

Diskutuok su bendraamžiais

• Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 bal. 20, 2017 13:48:59

Aurayu
Registruotas: 2016-03-14
Įrašai: 54

Smurtas Autobuse

Sveiki , man 11 metu patyriu smurta autobuse . Važiuojant namo iš mokyklos pirmadieniais isėda tokia Marija . Ji labai vaidina kieta . Šaipos iš manęs . Kartais neleidžia išeit ir autobuso . Ji visad buna su kažkokiais bernais jie irgi tą patį daro . Viena kart su pagaliu man uždarė praejima aš paėmiau ir peršokau tą pagalį . Aš mamai sakiau . Ji sakė tesiog atgal jai trenkt . Bijau kad viena karta galiu tesiog paimt ir pripurkšt jai į akis duju kuriu davė močiute nes mane puola šunys pastoviai . Arba galiu pasidaryt tuo metu psichė ir tesiog išmušt jai dantis . Aš atrodau silpna ir bejėge bet kartais būna kad nebeišlaikau viso to šaipymosi ir tesiog knisu i veida iš kumščio . Ką daryt . Gal lankyt kažkoki boksa ar ką ? Pasiūlykit man aš gyvenu vilniuje

Atsijungęs

#2 bal. 20, 2017 16:00:42

Rusnia5
Registruotas: 2016-03-07
Įrašai: 368

Smurtas Autobuse

Labas, aš irgi gyvenu Vilniuje. Kelintokė esi ? Šiaip geriau naudok dujas nei jėgą, nes tada nebūsi kalta.

Atsijungęs

#3 bal. 20, 2017 16:01:06

Rusnia5

Smurtas Autobuse

Beje, gal žinai Marijos amžių ?

Atsijungęs

#4 bal. 20, 2017 17:02:49

Aurayu

Smurtas Autobuse

Ji 7-tokė manau 13-14 metu

Atsijungęs

#5 bal. 20, 2017 17:35:09

Rusnia5

Smurtas Autobuse

Ar ta Marija is tavo mokyklos ?

Atsijungęs

#6 bal. 20, 2017 20:07:37

Aurayu

Smurtas Autobuse

Ne bet žinau kad ji iš egliškių mokyklos . Už 3 km nuo mano namų

Atsijungęs

#7 bal. 20, 2017 20:18:10

Rusnia5

Smurtas Autobuse

Manau, jog tu vaziuodama galetum pakeisti autobusa, kuriame jos nebus.

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas