diskusijos.jpgDiskusijos
Prezidentė Dalia Grybauskaitė: „Nacionalinė kampanija „BE PATYČIŲ” padeda apsaugoti ir išgelbėti Lietuvos vaikus. Kviečiu visus prisijungti prie šios akcijos! Juk kiekvienas atsakytas skambutis – tai išgirstas pagalbos prašymas.“

Diskutuok su bendraamžiais

• Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 bal. 26, 2017 14:04:31

Manosvoris
Registruotas: 2017-04-26
Įrašai: 1

Storule

Labas. As irgi stora nes pastoviai valgau! Mano ugis.170 o svoris 82, anksciau sveriau 65, man to uzteko , aisku mityba buvo grieztoka, nemegstu sportuoti, bet kazkas su manim vyksta, as nuolatos ant saves pykstu kad valgau ir tampu kaip karve ir vel valgau, noriu susirasti draugu, veiklos, man aplamai truksta palaikymo jauciuosi vienisa, uzdara ir niekeno nepalaikoma .. mama manes nesupranta nes kartoja kad as isaugsiu bet man trugto tas buti savimi, as nejaukiai jauciuosi kompanijoje nes jauciuosi kaip dramblys, negaliu susirasti vaikino, deveti bendraamziu drabuziu , ir siaip turiu sleptis po drabuziais. Noriu buti liekna nes tuomet jauciausi ir laisva ir neturejau fiziniu skausmu kune, pavargstu greit, net kuno kulturos nenoriu daryti nes jauciusi klaikiai . Noriu kad atsirastu palaikymas , motyvacija laikytis grieztesnes mitybos, kaip isvis ta daryti normaliai? Musu seima nevalgo mesos, as irgi, is manes net juokiasi kad mes vegetarai ir as tokia stora, mane dar labiau tas liudina

Atsijungęs

#2 bal. 26, 2017 17:19:00

Rusnia5
Registruotas: 2016-03-07
Įrašai: 456

Storule

Dėl vaikino - ateis laikas
Beje, iš kokio tu miesto ?

Atsijungęs

#3 bal. 27, 2017 10:55:16

Lusis24
Registruotas: 2017-04-24
Įrašai: 24

Storule

Jei nori patarimo galiu tau ji duoti bet neuzteks to ka cia parasysiu :-) esi gana auksta svoris aisku normalus, seip per dauk strsuoji tai viskas i kuna eina seip sportuot reiktu pajudet nors ir nelabai norisi, nors pasivaikscioti, seip mesa reiktu valgyti vien darzovem mesos neuzpildisi , na jei nori palaikimo parasyk pabendrausim patarsiu :-)

Atsijungęs

#4 liep. 24, 2017 22:18:35

PonasPonaitis
Registruotas: 2017-07-17
Įrašai: 19

Storule

Jeigu nori patarimo na galėčiau duoti ir beto labas neliūdėk netu viena,stora ir nelaiminga na nesijausk
vieniša yra žmonių kurie palaiko tave.
Na mano patarimas būtų į sveiką mityba hmm.. Jeigu mėgsti vaisius tai pamegink vaisius
valgyt.Ir dar jo nors reiktų truputi pajudėt bent pasivaikčiot aš žn to nesinori bet
reikia.

Ir neliūdėk palaikom visi tave yra čia šitoje svetainėje ir draugiškų žmonių kurie
nori tik gero aišku ne blogiausio

Redaguotas PonasPonaitis (liep. 24, 2017 22:19:18)

Atsijungęs

#5 rugpj. 3, 2017 17:24:43

Pupa123
Registruotas: 2017-06-11
Įrašai: 28

Storule

Labas aš ištiesu esu kuda. Mano ugis 176, o svoris 55.
Na aš mazai valgau bet svoris dideja. Kadangi nervuojiesi ir stresuoji delto auga svoris, vaikscioti reiketu, nes svoris augs vien todel kad nenori lankyti kuno kulturos pamoku, tai irgi veikia svorio augimui. Žmonėms esi reikalinga, as irgi taip jaučiuosi, bet kitus drasinu bendrauti su visais kuriuose yra ikvepimas. Kadangi as esu uzdara, tad tau patarciau buti atvirai nes su savimi neissisnekesi. Nebent rasyk viska ka galvoji I lapa ar sasiuvinio lapa ir sudegink, jeigu nenori kad kiti zinotu tada zinosi tik tu viena ir niekas kitas.

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas