diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Eglė: „Pirmiausia, ką man davė ir vis dar duoda „Vaikų linija“ – tai bendravimo pamokas, taip pat išmokau empatijos, būdų, kaip padėti kitam išspręsti sunkias situacijas. Sužinojau, kaip kalbėtis su vaikais apie tai, kas jiems svarbu...“

Diskutuok su bendraamžiais

• Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 geg. 21, 2017 16:28:51

Vixi69
Registruotas: 2017-05-21
Įrašai: 1

Žolė

Nukąžinau da maž esu, bet kažkaip traukia visokie rūkalai… Iš pradžių elektronines cigaretės, kokį puse metų pagarinau, nusipirkau rx2/3 ir iškart nukėle. Nu ždž užknyso, tad susiradau kas šulej tabaka pardavinėj, tad nusipirkau pabandyt ir va… Bet daba jau i tabaks paboda, tai užsinorėjou kažka rimtesne, nu pvz žole. Bet iš kur jos gaut? Ir kokios pasekmės būn?

Vaikų linijos komentaras: rūkymas yra žalingas įprotis, kuris skatina priklausomybę. Žolė yra narkotinė medžiaga, kurios vartojimas taip pat yra pavojingas sveikatai ir gali sukelti priklausomybę. Tai yra liga, kuri gali būti gydoma. Apie tai verta pasikalbėti su Vaikų linijos konsultantais, kuriems gali paskambinti nemokamu telefono numeriu 116 111 (linija dirba kasdien nuo 11 iki 23val.)

Redaguotas Vaiku_linija (birž. 26, 2017 12:10:41)

Atsijungęs

#2 geg. 21, 2017 18:45:13

Rusnia5
Registruotas: 2016-03-07
Įrašai: 455

Žolė

Zole yra istepta chemikalais, tai cia tavo pasirinkimas ar nori imti i burna chemikalu ar ne. Pasekmes buna negeros - tavo akys kazkaip pasikeicia ir tevai pastebes, nu ir visokiu blogu dalyku nutinka, kaip priklausomybe ir pns. O tavo tevai zino ?

Atsijungęs

#3 geg. 21, 2017 19:27:58

sandradrugs
Registruotas: 2017-04-05
Įrašai: 2

Žolė

Kiek tau metu, kad nori pabandyti žolę?

Atsijungęs

#4 rugs. 14, 2017 19:17:34

viktorijap
Registruotas: 2016-05-10
Įrašai: 197

Žolė

Bus blogai, patikėk manim, žiauriai susišiksi savo sveikatą, tiek fizinė, tiek psichologinę, nieko nesakyčiau, jei nepažinočiau žmonių, kurie vartojo žolę. Aš nenorėčiau būti jų vietoje.. O kaip tu? (Klausimas visiems, kas skaito)

Atsijungęs

#5 spal. 2, 2017 20:32:05

Auksee
Registruotas: 2017-10-01
Įrašai: 9

Žolė

Visu pirma mano nuomone yra tokiaa kad gyvenime turi viska pabandyti ir atsizvelgiant i tavo metus.. nes mano broliui 12 metu ir as zinau kad jis garina taip.. tai mane uzknisa bet kai paciai 17 metu ir garint negarinu kozna diena tai to nedarau neturiu savo modo tai ir tokio uzsikabinomo nebuvoo bet dabar kai viskas pakrypo kitaip taii zadu tikrai nusipirti bet as esu toks zmogus kuris greitai atpranta… hmm zole esu ir pabandziusi bet man nieko nebuvo nes pirmas kartas ir ziauriai nepatiko bet jei pajunti ta kaifa kai pradedi juoktis ir skraidyt visas atsipalaiduoji tai po kito karto manau noresi dar kart bet as esu uz tai kas gyvenime reikia viska pabandyt tik su saiku

Vaikų linija: Tikiu, kad smalsu viską išbandyti. Tačiau rūkymas yra žalingas įprotis, kuris skatina priklausomybę. Žolė yra narkotinė medžiaga, kurios vartojimas taip pat yra pavojingas sveikatai: padidėja rizika susirgti įvairiomis plaučių ligomis (tarp jų ir vėžiu), padažnėja kosulys, darosi sunku išlaikyti dėmesį. Neretai šalutinis efektas yra nerimas, panika, paranoja. Apie tai verta pasikalbėti su Vaikų linijos konsultantais, kuriems gali paskambinti nemokamu telefono numeriu 116 111 (linija dirba kasdien nuo 11 iki 23val.)

Redaguotas Vaiku_linija (spal. 5, 2017 23:47:30)

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas