diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Rasa: „Vaikų linija“ tapo dalele gyvenimo, kurį stengiuosi visiems kurti laimingą. Smagu čia darbuotis, išgirsti vaiką, kuris prašo pagalbos, suprasti jį, šypsotis kartu su vaiku...“

Diskutuok su bendraamžiais

• Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 geg. 23, 2017 08:14:13

ArturasArturas
Registruotas: 2016-10-20
Įrašai: 6

Kam teko patirti?

Sveiki,
Aš Artūras, man 14. Šiuo metu gyvenu kitoje šalyje. Šioje šalyje būtinas berniukų apipjaustymas. Taip, ir aš buvau priprašytas prieiti šia procedūra. Dabar matau kad visai nieko tas apipjaustymas. Visada vaikstau atviru, visada esu švarus. Norėjau paklausti, gal atsiras žmonių kuriems taip pat teko tai patirti. Gal atsiras žmonių kurių broliai apipjaustyti? Parašykite, pabendrausime.

Atsijungęs

#2 geg. 23, 2017 08:31:50

Rusnia5
Registruotas: 2016-03-07
Įrašai: 456

Kam teko patirti?

Labas, zinau jog mergaitems cia ne vieta, bet as turiu klausima. Kas yra gero is to apipjaustymo ?

Atsijungęs

#3 geg. 24, 2017 07:23:31

ArturasArturas
Registruotas: 2016-10-20
Įrašai: 6

Kam teko patirti?

Labas Rusnia5, matai, šalyje kur gyvenu taip priimta. Aš tiesiog turėjau tai praeiti kad klasiokai nesityčiotų. Taip, šios operacijos išties bijojau, bet žiūrint jau dabar kad bereikalo. Nežinau, bet man kažkaip patinka būti apipjaustytu taip viskas švaru. Be to gražiau ir tvarkingiau atrodo be tos odos
.

Atsijungęs

#4 birž. 6, 2017 10:49:57

Roberta14
Registruotas: 2017-06-06
Įrašai: 1

Kam teko patirti?

Nors mes gyvename lietuvoje, mano abu broliai apipjaustyti. Manau, tai visiškai normalu.

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas