diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Darja: „Atrodo, atėjau savanoriauti tam, kad duočiau kažką kitiems, padėčiau vaikams, bet pridėjusi ranką prie širdies, galiu atvirai pasakyti, kad savanoriaudama pati gavau šimtąkart daugiau. Tai buvo neįtikėtina patirtis!“

Diskutuok su bendraamžiais

• Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 birž. 2, 2017 21:13:09

gabitozonka
Registruotas: 2017-04-03
Įrašai: 1

tai buvo liudna

sveiki!Aš prieš pusmetį netekau dar negimusio pusbrolio. Iš pirmo buvo sunku ,bet susitaikiau ir bandžiau pamiršti. Bet kai praėjo pusmetis visi prisiminė ir pasidarė dar liūdniau. Niekaip negaliu susitaikyti kaip kenčia mano teta. ir pačiai sunku matyti kaip verkia kas dieną mano mama.ką kalbėti apie mane .padėkit man apraminti liūdesį nors bent 2 savaitėm!

labai prašau mamos ir tetos vardu!!!

***Vaikų linijos komentaras: Džiaugiuosi, kad atradai jėgų su kitais pasidalinti sunkiais išgyvenimais. Kartais vienam sunku susitvarkyti su užklupusiais sunkumais. Noriu padrąsinti tave kreiptis psichologinės pagalbos – psichologą gali rasti mokykloje arba poliklinikoje. Arba gali paskambinti į Vaikų liniją 116 111, kur gyvai galėsi aptarti sunkumus ir galimas išeitis.

Redaguotas Vaiku_linija (birž. 3, 2017 16:00:50)

Atsijungęs

#2 birž. 2, 2017 22:54:16

Rusnia5
Registruotas: 2016-03-07
Įrašai: 413

tai buvo liudna

Pagalvok, jog jis danguje saugus ir žiūri į tave, gal daug ir nesupranta būdamas mažas, bet jis nori, jog tu neliūdėtum

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas