diskusijos.jpgDiskusijos
Savanoris Artūras: „Atvirai galiu prisipažinti, kad nebuvo nė vienos akimirkos, kai būčiau gailėjęsis atėjęs į šiuos kursus“

Diskutuok su bendraamžiais

• Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 birž. 22, 2017 19:01:32

MergyteUogyte
Registruotas: 2017-04-08
Įrašai: 86

Ką man daryti? (N-12)

Įspėjimas:
Jeigu tu dabar skaitai šita žinute, ir tau nėra 12 metų, būčiau dėkinga jeigu išjungtum šį pranešimą. Ačiū

Sveiki,
Daug kas iš vaikų linijos paauglių žino apie mano orientacija, o kas nežinot tai sužinosite dabar.
Esu homoseksuali (mane traukia tos pačios lyties atstovai)
Norėčiau apie tai papasakoti daugiau negu savo biseksualiai draugei (ją traukią ir berniukai, ir mergaitės)
Norėčiau apie tai pasakyti savo mamai, ir savo simpatijai (savaime aišku, merginai).
Bet dėja negaliu, nes ir mano mama, ir simpatija yra Homofobės (nekenčia homoseksualių)
Ką man daryti? Tylėti nenoriu bet ir pasakyti negaliu.
Ačiū tiems kurie padės
Xoxo :*

Atsijungęs

#2 birž. 26, 2017 11:38:48

Vaiku_linija
Registruotas: 2014-12-29
Įrašai: 50

Ką man daryti? (N-12)

Džiaugiuosi, kad turi drąsos kalbėti apie savo orientaciją ir ieškai atsakymų į savo klausimus. Jei nori plačiau apie tai pasikalbėti - visuomet gali paskambinti į Vaikų liniją nemokamu telefono numeriu 116 111 ir pasikalbėti apie tau rūpimus dalykus su ten budinčiu konsultantu. Linija dirba kasdien nuo 11 iki 23val.

Atsijungęs

#3 rugpj. 26, 2017 14:28:38

Evak
Registruotas: 2017-08-26
Įrašai: 1

Ką man daryti? (N-12)

Labas nežinau ar dar perskaitysi šią žinutę, tikiuosi nepavėlavau…
Man 14 ir pati dar nežinau savo orientacijos tačiau ne apie tai, aš labai palaikau LGBT ir labai džiaugiuosi kad Lietuvoje jau apie tai kalbama, mano mama taip pat homofobe, tačiau mes su mama esam labai artimos tad man nebuvo sunku su ja pasikalbėti iš pradžių pradėjau atsikirtinet jos homofobiskams komentarams, sakydavau kad homofobija yra šlykštu ir kad ji turėtų priimti žmonės tokie kokie jie yra, pasakodavo apie LGBT serialus kuriuos žiūrėdavau ir dažnai klausdavau ar ji mane taip pat žemintu jei būčiau homoseksuali, tad manau mano mama suprato kad homoseksualumas nėra kažkas baisaus ar neįprasto kad visi žmonės skirtingi ir tobuli… O dėl simpatijos manau ji tavo amžiaus taip pat kalbėkis paaiškink kad tai nėra kažką blogo ir pabandyk pasakyti kad pati tokia esi tada manau bus daug lengviau suprasti kai turės gyva visiškai normalu pavyzdį… Sėkmės ir palaikau tave <3

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas