diskusijos.jpgDiskusijos
Prezidentė Dalia Grybauskaitė: „Nacionalinė kampanija „BE PATYČIŲ” padeda apsaugoti ir išgelbėti Lietuvos vaikus. Kviečiu visus prisijungti prie šios akcijos! Juk kiekvienas atsakytas skambutis – tai išgirstas pagalbos prašymas.“

Diskutuok su bendraamžiais

• Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 liep. 13, 2017 12:34:03

edvinas1
Registruotas: 2016-10-26
Įrašai: 20

Gal verta tiesiog mirti?

Laba, man yra 12 metų ir mane jau viskas užkniso
tiesiogine ta žodžio prasme, gal man verta nusižu-
dyti? Neturiu draugų, nieko aš neturiu. Norisi man
tiesiog greičiau mirti!!! Su mama beveik kiekvieną
dieną pykstuosi!!! Aš noriu mirti!!! Ką man daryti?

Atsijungęs

#2 liep. 16, 2017 10:34:41

vaikass9
Registruotas: 2017-07-16
Įrašai: 1

Gal verta tiesiog mirti?

Labas. Mirti neverta nei trupučio.. Esu jau keletą kartų buvus ant mirties slenksčio, dėl tokių dalykų budavau aprėkta mamos, “draugai” vadindavo beprote, situacija buvo pablogėjus.. Pirmas pora valandų aš gailėdavausi, kad mirti nepavyko,bet paskui džiaugiausi, jog likau gyva.. Nors aš dauguma dalykų netikiu, kaip dangus, bet tikiu, kad žmogus būdamas skaistykloj (kiek esu girdėjus, tai vieta į kuria papuola žmonės atėmusios iš savęs galimybę gyventi)kankinasi.. Nepatarčiau nei žalot savęs, nei galvoti apie savižudybę.. Tai sukelia depresiją, o kuo stipresnė depresija, tuo didesnė galimybė mirti..Na, o žalojimasis tampa priklausomybe.. Pasikalbėk su mama, psichologu, kad ir mokyklos mokytojais, bet papasakok visą susidariusią situaciją..

Atsijungęs

#3 liep. 17, 2017 23:56:38

viktorijap
Registruotas: 2016-05-10
Įrašai: 197

Gal verta tiesiog mirti?

Sveikas, Edvinai, nusižudyti nėra verta. Praeis kiek laiko ir gyvenimas taps kitoks, nes Tu stengsiesi ieškoti pagalbos, o suradęs, ja pasinaudosi. Tavo pastangos ir pagalba bus didelis žingsnis kitokio gyvenimo link, tokio, kuriame norisi gyventi..

Nors galbūt dabar Tau šie žodžiai, kuriuos skaitai, atrodo netikroviška ir neįmanoma misija, bet taip nėra. Aš tikiu Tavimi ir jaučiu, kad Tu sugebėsi išgyventi šį sunkų laikotarpį. Linkiu, kad Tau niekada nepritrūkstų vilties, stiprybės, jėgų… jei nori gali parašyti, kaip Tu dabar jautiesi? Yra žmonių, kuriems Tu rūpi.

Redaguotas viktorijap (liep. 17, 2017 23:59:08)

Atsijungęs

#4 liep. 18, 2017 18:39:06

edvinas1

Gal verta tiesiog mirti?

viktorijap ir vaikass9 ačiū už pagalbą. viktorijap
šiuo metu jaučiuosi gerai. Dėkui tau už pagalbą
ir be to kiek tau metų? Gal nori pabendrauti?

Atsijungęs

#5 liep. 18, 2017 23:00:25

viktorijap
Įrašai: 197

Gal verta tiesiog mirti?

Sveikas, Edvinai, man 17 metų, bet sprendžiant iš išvaizdos man duoda 12-14 metų.

Galime pabendrauti.

Redaguotas viktorijap (liep. 18, 2017 23:02:53)

Atsijungęs

#6 liep. 19, 2017 11:50:36

monika882
Registruotas: 2015-08-01
Įrašai: 94

Gal verta tiesiog mirti?

Labas, savižudybė nėra išeitis. Suprantu, kartais gali būti sunku, bet sunkumus reikia įveikti, neverta žudytis. Aš taip pat neturiu draugų, bet jau prie to kažkaip pripratau, ne kiekvienas gali turėti draugų, draugystė kartais labai skaudina, nes nenorėdami pasakome vienas kitam kažką blogo, o poto pykstamės, žodžiu ne visiems lemta turėti draugų, o tu turi kokį nors gyvūną? Nes gyvūnas gali būti tavo geriausias draugas ir galite kąnors nuveikti drauge, nebūtina, kad žmogus turėtų žmogų (nu taprasme draugą), tavo draugas gali būti ir gyvūnas, gyvūnai kartais, daug daugiau supranta, negu žmogus. O gal tu kąnors blogai darai, kad mama ant tavęs pyksta, manau galėtum šiek tiek švelniau su ja bendrauti, gal būt nesipyktumėte tiek dažnai.Sėkmės

Atsijungęs

#7 liep. 19, 2017 14:55:23

edvinas1

Gal verta tiesiog mirti?

viktorijap labas o per kur? Gal parašyk savo
Facebook.

Atsijungęs

#8 liep. 19, 2017 14:56:01

viktorijap