diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Darja: „Atrodo, atėjau savanoriauti tam, kad duočiau kažką kitiems, padėčiau vaikams, bet pridėjusi ranką prie širdies, galiu atvirai pasakyti, kad savanoriaudama pati gavau šimtąkart daugiau. Tai buvo neįtikėtina patirtis!“

Diskutuok su bendraamžiais

• Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

Apklausos

Segat depresija

•  
    4 votes (100,0%) for: *Depresija baveik visi zmones serga ir paauglei kaip as nes man 12m. ir nepraeina myntis nusizudyti todel nes esu globos namuose ir mano sese isivaikino ir kiekviena nakti ja sapnuoju :( :'(

#1 liep. 16, 2017 21:10:46

Zydrune123
Registruotas: 2017-07-02
Įrašai: 20

Depresija

Labas. prasau jusu pagalbos!!!

Atsijungęs

#2 liep. 16, 2017 22:01:31

Rusnia5
Registruotas: 2016-03-07
Įrašai: 455

Depresija

O dėl kokių simptomų manai, kad sergi depresija?

Atsijungęs

#3 liep. 17, 2017 11:21:03

Zydrune123

Depresija

Labas, manau kad esu depresuoju ir nieko nevalgau. Verkiu buvau pas pchiatra ir pasake kad man depresija paeme tirimus slapima ir kraujo ir pasake tirimo rezultatus *Depresija israse antidepresantus maisto papildus truksali.

Atsijungęs

#4 liep. 17, 2017 18:08:23

monika882
Registruotas: 2015-08-01
Įrašai: 94

Depresija

Labas, na sakei, jog esi globos namuose, ten yra kitų vaikų, o tu nebandei su jais pasikalbėti, nes gal būt ne vien tau yra taip sunku, gal būt atrastum tokį žmogų, kuriam galėtum išsipasakoti. Arba paprašyk globos namų auklėtojų, kad tau galėtų padėti. Taip pat norėčiau paminėti, jog savižudybė, nėra išeitis, nes nusižudžius, tau nebebus galimybių kovoti ir grožėtis gyvenimu toliau, visuomet ateitis būna gražesnė, tad neprarask vilties gyventi, stiprybės tau

Atsijungęs

#5 liep. 17, 2017 21:29:25

Zydrune123

Depresija

Labas, globos namuose aš jiems nerūpiu, nes jie manęs nekenčia. Ir noriu nusižudyti, praradau sese, nes ją isivaikino todėl man yra liūdną.

Atsijungęs

#6 liep. 18, 2017 00:13:56

viktorijap
Registruotas: 2016-05-10
Įrašai: 197

Depresija

Galbūt būtų kas nors ką galėtum apsikabinti? Kas nors kam galėtum atverti savo širdį?…

Galbūt galima paprašyti karts nuo karto susitikti su savo sese, nes visgi ji Tavo sesė, juk ji gyva. Tai reiškia, kad Tu jos nepraradai ir yra galimybė su ja susitikti.

Atsijungęs

#7 liep. 18, 2017 00:15:11

viktorijap
Registruotas: 2016-05-10
Įrašai: 197

Depresija

Galbūt būtų kas nors ką galėtum apsikabinti? Kas nors kam galėtum atverti savo širdį?…

Galbūt galima paprašyti karts nuo karto susitikti su savo sese, nes visgi ji Tavo sesė, juk ji gyva. Tai reiškia, kad Tu jos nepraradai ir yra galimybė su ja susitikti.

Atsijungęs

#8 liep. 28, 2017 00:08:44

ramune188
Registruotas: 2017-04-03
Įrašai: 3

Depresija

Žinok vietoj to, kad liūdėtum dėl sesės tu geriau džiaukis, kad jei dabar yra gerai. Džiaukis, kad ji gyva, sveika. Pabandyk pagalvot apie ją. Ir vietoj to ,kad depresuotum tu pagalvok, kad pasisekė ,kad negyveni kokioj šeimoj kur tėvams nusispjaut į vaikus, kur tėvai grįžta namo girti. Tikrai pažįstu tokiu šeimų ir ten vaikai džiaugiasi jei jo brolį atiduoda į geresnes rankas

Atsijungęs

#9 liep. 29, 2017 16:54:48

Zydrune123

Depresija

Negaliu dziauktis nes neturiu noro

Atsijungęs

#10 liep. 29, 2017 22:58:17

MergyteUogyte
Registruotas: 2017-04-08
Įrašai: 76