diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Ingrida: „Vaikų linijoje“ įgyta patirtis labai praverčia bendraujant, ypač tada, kai susiduriu su nepažįstama aplinka ir žmonėmis. Daug drąsiau jaučiuosi tokiose situacijose...“

Diskutuok su bendraamžiais

• Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 liep. 16, 2017 22:58:42

Aurayu
Registruotas: 2016-03-14
Įrašai: 52

Ūgis

Sveiki , nežinojau kur rašyti tai nusprendžiau čia . Noriu patarimo . Kaip nustoti augti ?

Atsijungęs

#2 liep. 16, 2017 23:27:02

Rusnia5
Registruotas: 2016-03-07
Įrašai: 442

Ūgis

Na, manau turėtum džiaugtis, jog esi aukšta ir stipriai augi,nes pvz. dabar neretas dalykas sutikti 1.60 aštuntoką Pati būsiu aštuntokė, o mano ūgis tik 1.50. O koks tavo ūgis ? Beje, čia gali būti tas augimo šuolis.

Atsijungęs

#3 liep. 17, 2017 11:23:34

Zydrune123
Registruotas: 2017-07-02
Įrašai: 12

Ūgis

Labas, as busiu astuntoke ir mano ugis yra 1.80 ir as dziaugiuosi kad as tokia esu lankau lengvaja atletika megstu sporta

Atsijungęs

#4 liep. 17, 2017 19:52:24

PonasPonaitis
Registruotas: 2017-07-17
Įrašai: 14

Ūgis

Zydrune123 Labas na manau čia nieko blogai nėra augti Na tikrai manau kad augimo šuolis
Bet nieko čia tokio mes visi augam ir puiku čia yra.
Beje mano 1.70 su biškiuku ar ten daugiau nes per vasarą gali būt pats paaugau

Na tai ačiu už dėmesi Zydrune123.Ir čia nk nėra blogo kad augi. Linkiu geros dienos

Atsijungęs

#5 liep. 18, 2017 00:51:25

sandradrugs
Registruotas: 2017-04-05
Įrašai: 21

Ūgis

Sveika, mano ūgis 182 ir esu vienuoliktokė. Džiaukis kad esi aukšta, aišku yra minusų bet pliusų daugiau. Pliusai: Koncertuose viską puikiai matysi, yra daugiau šansų pabėgti nuo policijos arba keleivių kontrolės, po namų nereikia vaiksčioti kiekvieną kartą su taburėte tam kad kažką pasiekti . Jeigu esi liekna, yra daug šansų tapti modelių ir uždirbti daug pinigų.

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas