diskusijos.jpgDiskusijos
Savanoris Artūras: „Atvirai galiu prisipažinti, kad nebuvo nė vienos akimirkos, kai būčiau gailėjęsis atėjęs į šiuos kursus“

Diskutuok su bendraamžiais

• Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 rugs. 3, 2017 19:19:08

Aurimukas
Registruotas: 2017-08-04
Įrašai: 4

Nusižudymas

Sveiki, nežinau nuo ko pradėti, bet manau papasakosiu viską kuo smulkiau. Na esu Aurimas man 11 metų, taip esu jaunas ir jau galvoju apie savižudybę, dėl vieno dalyko kurį tuojau paaiškinsiu. Na per šokius pamačiau tokią merginą, kuri man patinka. Na, aš jai dar neprisipažinau. Sužinojau, kad ji gyvena kokie 7 kilometrai nuo manęs, bet ji atėjo mokytis į mano mokyklą. Bet fuck…. Ji ne mano klasėje. Aš negaliu jos pamiršti, aš ją netgi sapnuoju. Na, ji mane žino, mes nesame net draugai, turbūt tik pažįstami. O aš JAU noriu jai prisipažinti meilėje, tačiau nežinau kaip. Dėl to rūkau jau keletą metų, ir manau nežadu mesti. Tuoj išviso pradėsiu pjaustytis venas. O gal net ir iš vis nusižudysiu, nes kartais pagalvoju kokia šio gyvenimo prasmė.

O dabar iš naujo ir trumpai :

1. Noriu jai prisipažinti meilėje, bet mes tik pažįstami, net ne draugai. Jos į facebook'ą pakviesti neina, ji ne mano klasėje. Kaip mums susipažinti?

2. Na taip, galima eiti iš kart prie reikalo prisipažinti meilėje, bet kaip? Kokiais žodžiais, kaip elgtis? Kurioje vietoje?

3. Jei ji nesutiks, greičiausiai pradėsiu pjaustytis o gal ir iššoksiu pro kokį langą. Ar tiesiog prisigersiu ir…

4. Aš labai noriu, kad ji taptų mano mergina. KĄ DARYT? Kam nesunku parašykit kuo plačiau ar paskatinkit ką nors daryt mane… Ačiū :'(

**** Vaikų linijos komentaras:
Labas,
Suprantu tavo nerimą ir patiriamus jausmus dėl patinkančios merginos, tačiau savižudybė nėra išeiti. Nutraukdamas sau gyvybę prarasi galimybę susipažinti su šia mergina ir turėti tokius santykius, kokių trokšti.
Jei kyla slogių minčių, parašyk į Vaikų liniją arba paskambink nemokamu telefonu 116 111 (linija dirba kasdien nuo 11 iki 23 val.)

Redaguotas Vaiku_linija (rugs. 10, 2017 21:16:46)

Atsijungęs

#2 rugs. 5, 2017 19:15:25

viktorijap
Registruotas: 2016-05-10
Įrašai: 197

Nusižudymas

Sveikas, Aurimai, džiaugiuosi, kad atradai drasos pasidalinti savo mintimis. Siunčiu Tau apsikabinimą.

Atsijungęs

#3 rugs. 5, 2017 19:29:13

viktorijap

Nusižudymas

O dabar plačiau, būtų šaunu, kad paskambintum vaikų linijai ar parašytum jiems laišką. Pjaustantis venas lieka randai…verčiau pradėk ką nors sportuoti, sportas Tau suteiks jėgų gyventi, pasijusti geriau, turėsi gražius raumenis, galbūt ir ji pastebės, kad Tu sportuoji..bet meilė yra toks dalykas, kad galima labai daug ir skaudžiai nudegti, ypač jei įsivaizduoji ir tikiesi labai daug iš kokio nors žmogaus, o jis nekreipia į tave dėmesio. Jei dabar tau 11 metų, tai mokykloje dar liko daug laiko su ja susipažinti, nebūtina skubėti, kartais meilė apakina, tai būna ne meilė, o susižavėjimas, nes mylint, tu supranti, kad nėra tobulų žmonių, visi turi trūkumų pvz.:aš, tu ar net ta mergina, niekas nėra tobulas, pasižiūrėt ar jos trūkumai nepažeidžia tavųjų vertybių. Suprantu, kad sunku..bet jei tu nusižudysi, panaikinsi galimybę surasti tikrąją savo svajonių merginą, o kas ji bus nuspręsi ne tik tu, bet ir kitas žmogus. Tu RŪPI. Prašau parašyk, kaip jautiesi dabar ir kaip tau sekasi?

Atsijungęs

#4 rugs. 5, 2017 20:14:34

Laur@
Registruotas: 2017-06-01
Įrašai: 7

Nusižudymas

Labas. Žinau, kad bijai, kad nedrąsu, tačiau, manau, jog tai yra normalu. Jei bijai, kad tau nepasiseks ir nepavyks užkariuoti merginos širdies, nes esi labai nedrąsus, turiu tau puikų patarimą, tačiau jis iš tavęs reikalaus daug laiko ir kantrybės.
Nepulk dabar jei po kojomis. Nepirk gėlių, jei neišdeks, nepirk brangių dovanų (žinau tokį atvejį, patikėk, nieko gero nesigavo).
Viskas ką tau reikia daryti, tai vaidinti nepasiekiamą. Visiem tokie patinka… Pradėk nuo paparasto nusišypsojimo jai. Vėliau pradėk su ja sveikintis. Žinau, bus sunku, tačiau, jei esi nepasiekiamas tau tai vieni juokai. Dar vėliau gali praeidamas pro ją gali pasakyt kanors trumpo bei juokingo. Kuomet pamatysi ją vieną sėdinčią foje, prisėk trumpo linksmo ir mandagaus pokalbio, šitaip iš pažystamų jūs tapsit draugais, na o tada tai jau prasiskleisk pačiom gražiausiom spalvom, na ir tuomet po kokių metelių galėsi jei pasiūlyti draugauti kaip pora. Bet reikia atsiminti, kad tai yra ilgas laiko tarpas, jei savo dėl savo dvejonių nori likti sužalotom venom.
Jei nori jei patikti, nepamiršk praustis ir t.t. ką visuomet reikia priminti berniukams.

Atsijungęs

#5 rugs. 5, 2017 22:11:12

viktorijap

Nusižudymas

Laur@, visų pirma ne visiems patinka nepasiekiami žmonės.

Aurimukai, geriausia yra būti savimi ir naturaliai, nesilaikyti kitų žmonių rekomendacijų. Yra 5 meilės kalbos, ir jas turime mes visi, tad tolimesni tavo veiksmai, priklauso nuo jos meilės kalbos, bet pirmiausia sužinok savąją

Bet vis tiek geriau lavink savo kritinį mąstymą ir pats nuspręsk, koks patarimas tau naudingesnis ir naudingesniu pasinaudok. O galbūt visi šiek tiek naudingi? O galbūt nė vienas? Arba kuris nors artimesnis tau.

Atsijungęs

#6 rugs. 6, 2017 19:28:36

Aurimukas
Registruotas: 2017-08-04
Įrašai: 4

Nusižudymas

Ačiū, kad reaguojat, ačiū už patarimus. Viskas normaliai, šiaip matau ją mokykloi, aš su ja sveikinuosi, o ji arba nemato arba ignore mane . Bet, Laura, ką turėjai omenyje vaidinti nepasiekiamą?

Atsijungęs

#7 spal. 7, 2017 22:22:18

Pupa123
Registruotas: 2017-06-11
Įrašai: 26

Nusižudymas

As irgi pjaustausi ir man neberūpi ka kiti mano. Manau jog tai paskutine viltis pabegti nuo visko

**** Vaikų linijos komentaras:
Labas,
Suprantu tave. Beveik visi kartais susiduriame su tokiais gyvenimo etapais, kuomet atrodo taip sunku, jog net sunku ištverti. Visgi pjastymasis – ne išeitis. Kartais vienam sunku susitvarkyti su užklupusiais sunkumais. Noriu padrąsinti tave kreiptis psichologinės pagalbos – psichologą gali rasti mokykloje arba poliklinikoje. Arba gali paskambinti į Vaikų liniją 116 111, kur gyvai galėsi aptarti sunkumus ir galimas išeitis.

Redaguotas Vaiku_linija (spal. 10, 2017 23:19:27)

Atsijungęs

#8 spal. 8, 2017 16:43:26

viktorijap

Nusižudymas

Pupa123, o sportu mėginai numalšinti skausmą?? Tada net 1-2 dienas skauda raumenis ir tai nebūna laikinas palengvėjimas ir taip nekenki sau, galbūt norėtum pamėginti sportą? Jei nori trumpai tai pravers plankas nuorodoje paaiškinta kaip jį daryti teisingai http://athleticduo.com/pratimai/plankas/ Pamėgink, tikiu, tau pavyks.

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas