diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Eglė: „Pirmiausia, ką man davė ir vis dar duoda „Vaikų linija“ – tai bendravimo pamokas, taip pat išmokau empatijos, būdų, kaip padėti kitam išspręsti sunkias situacijas. Sužinojau, kaip kalbėtis su vaikais apie tai, kas jiems svarbu...“

Diskutuok su bendraamžiais

• Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

Apklausos

Jautrumas.. nesusivaldymas su savimi

•  
    0 votes (0,0%) for: 1.Vienisumas
  •  
    2 votes (100,0%) for: 2.Nepasitikejimas savimi

#1 spal. 3, 2017 12:10:31

Auksee
Registruotas: 2017-10-01
Įrašai: 9

Viskas keiciasi

Hey nezinau kad darosi su manimi… per vienus metus pasikeite viskas.. viskas aukstyn kojomis apsisuko palikau labai jautri.. nors kai juokaujant kazka pasako ant manes noris verkt bet nuleidziu juokais belekoks zodis pradejo isskaudint mane… o jei tenka pyktis tai be asaru as negaliu.. tas dalykas kad seniau niekada taip nebuvo juokaudavau sypsojaus labai mazai liudejau.. gal dabar visos tos bedos mane pakeite i kita zmogu nesu as blogas zmogus visada visiems padedu bet kai man blogai bunu viena.. turiu daug draugiu tikrai bet nera tokios kurei galeciau viska issipasakot kad kai paskambinciau atbektu pasikalbetume nors ir per ekrana butu gerai pasikalbet… buna liudna pradejau neit i mokykla kada galiu kaip ir daabr sedziu namuose nes ziau mokykloje nieko gero nebus… labai blogai jauciuosi del visko galeciau rasyt ir rasyt ….

Atsijungęs

#2 spal. 3, 2017 14:03:58

Rusnia5
Registruotas: 2016-03-07
Įrašai: 455

Viskas keiciasi

Labas, aš jaučiuosi taip pat kaip ir tu, suprantu tave. Gal nori pabendrauti ?

Atsijungęs

#3 spal. 3, 2017 22:33:04

Auksee

Viskas keiciasi

tikrai butu geraii

Atsijungęs

#4 spal. 3, 2017 23:16:14

Rusnia5

Viskas keiciasi

Nori per čia, ar per kur nors kitur ?

Atsijungęs

#5 spal. 3, 2017 23:19:19

Auksee

Viskas keiciasi

gal per kitur.. butu geriau:x

Atsijungęs

#6 spal. 4, 2017 08:57:59

Rusnia5

Viskas keiciasi

Gerai, man tinka. Per kur norėtum ?

Atsijungęs

#7 spal. 4, 2017 16:21:05

RausvasKaciukas
Registruotas: 2017-09-20
Įrašai: 10

Viskas keiciasi

Buvo ir man lygiai taip kaip tau…pradėjau lankytis pas pscihologą ir padėjo

Atsijungęs

#8 spal. 4, 2017 21:31:39

Auksee

Viskas keiciasi

Parasyk per fb ***:x

Vaikų linija primena, jog diskusijose
neleidžiama pateikinėti asmeninės informacijos (telefonų numerių, elektroninio pašto adresų,
gyvenamosios vietos adresų ir kt. Kviečiame visus bendrauti ir diskutuoti čia, Vaikų linijos
diskusijose.

Redaguotas Vaiku_linija (spal. 5, 2017 23:52:57)

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas