diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Eglė: „Pirmiausia, ką man davė ir vis dar duoda „Vaikų linija“ – tai bendravimo pamokas, taip pat išmokau empatijos, būdų, kaip padėti kitam išspręsti sunkias situacijas. Sužinojau, kaip kalbėtis su vaikais apie tai, kas jiems svarbu...“

Diskutuok su bendraamžiais

• Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 spal. 5, 2017 22:46:48

Putiniene
Registruotas: 2017-09-23
Įrašai: 11

Smurtauja

sveiki esu šeštoke . esu lyg stipri mergaite . bet paskutiniu metu mane labai skriaudžia mokykloj ir nedrįstu atgal duot nes bijau gaut dar stipriau . Viena kart klasiokas griebe už ranku ir aš jam iki kraujo delnus išdraskiau nes jis nepaleido manes . po to karto vadina mane suka kurwa ir panašiai . su žirklem bado . noriu trenkt jam i veida labai bet nedrįstu . mokytojams nesakau nes jiem visiem nusispjaut . su tevais visai nesutariu o drauges neturiu kuriai galečiau viska papasakot . dar yra kitas klasiokas psichas kuris del visko mane tranko . jis mažas suskis aš jam kai trenkčiau tai nusileistu iš dangaus . bet gi vel nedrįstu . turiu internetini drauga jis mane drasina kad trenkčiau atgal tiems klasiokams bet tai nepadeda . norisi verkt ir verkt . bijau kad kada galutinai plyš nervai tai galiu nesusivaldyt ir atitrankyt tuos kurie yra mano draugai . bijau visko . patarkit kaip išdrįst trenkt atgal jiems ?

Atsijungęs

#2 spal. 5, 2017 23:48:14

Auksee
Registruotas: 2017-10-01
Įrašai: 9

Smurtauja

labuka visu pirma turi pasitiket savi.. bei kazkam pasakyti kaip su tavim elgesi nes tikrai mazvaikei nieko nesupranta kai as mokiaus progimnazijoj 5,6 klasei is manes tyciojos bet as nekreipiau visikai jokio demesio nes zinau kad jie snargliukai nors pati tokia buvau… bet su tavim kita situacija nueik pas soceline pasiskusk ka daro is taves… gal ir busi skundike bet ziurek kad tau geriau butu mamai tikrai pasipasakok kad ir ta mama nuejus i mokykla galetu pasikalbet su mokytoja ramiai ir tyliai nieko blogo… zinok progimnazijoj tikrai daug problemu turejau.. o del drauges pats mane tas pats neturiu kam irgi pasiguost bet iseina ir vienai dabartines problemas iskesti

Redaguotas Vaiku_linija (spal. 6, 2017 00:03:07)

Atsijungęs

#3 spal. 11, 2017 22:19:51

Taura
Registruotas: 2017-01-06
Įrašai: 26

Smurtauja

Putiniene

Prisimink smurtas nepadeda niekada. Kuo tu labiau rodai savo styprybe tuo jie tave dažniau erzina.
Dėl cenzūriniu žodžių pasikalbėčiau su direktore ar direktorės pavaduotoja. Jų vaikai bijo labai
tai gal padės . Jai jie tave užsipuls sakyk jie “man to gana liaukites ” atsikirtinėk jiem.

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas