diskusijos.jpgDiskusijos
Savanoris Artūras: „Atvirai galiu prisipažinti, kad nebuvo nė vienos akimirkos, kai būčiau gailėjęsis atėjęs į šiuos kursus“

Diskutuok su bendraamžiais

• Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 spal. 11, 2017 21:48:38

Taura
Registruotas: 2017-01-06
Įrašai: 26

Viskas atsibodo

Man jau gana visko man gana kad vaikinai prie manęs prisiknisa.
Man to gana tai atsibodo visada sako “ Va čia mano mergina pavydėkit man ”
tai kartojas jau 3 metus . Jau man tai atsibodo kasdien einu su baime namo.
Nes vis mane pasigauna vaikinas ir pabučiuoja o vėliau seka mane kai sustoju jie nueina.
Bet kita diena jie manęs laukia prie mokyklos o tas kuris mane kabina paima už ranko
mane tai nervuoja , erzina ir siutina. Žinau esu graži bet kasdien einu į mokykla su baime kad jie
kaška padarys . Man tai atsibodo kad ir kaip stenguosi venkt jų dėja jie mane atpažysta.
Viskas atsibodo noriu kad tai baiktusi nes jau tai atsibodo tai nejuokinga .

Ką man daryti kad jie nuo manęs atstotu? Nes pati jau negaliu sugalvoti
neturiu jau jiegu. Padėkit

* Vaikų linijos komentaras: Šaunu, kad pasidalinai savo išgyvenimais. Niekas neturi teisės prie tavęs priekabiauti, tavęs liesti ar bučiuoti be tavo sutikimo. Suprantu, kad gali išgyventi baimę ir nerimą dėl nepgeidaujamo dėmesio ir sekiojimo. Toks vaikinų elgesys yra netinkamas ir turi liautis. Paprastai sunku jį sustabdyti be suaugusiųjų pagalbos, todėl svarbu pasikalbėti su suaugusiu žmogumi, kuriuo pasitiki. Tai gali būti tavo tėvai, kiti giminaičiai ar mokytojai. Taip pat gali paskambinti į Vaikų liniją nemokamu telefono numeriu 116 111, kur galėsi gyvai aptarti pagalbos galimybes. Linija dirba kasdien nuo 11 val. iki 23 val.

Redaguotas Vaiku_linija (spal. 14, 2017 23:04:10)

Atsijungęs

#2 spal. 14, 2017 22:29:39

NICK
Registruotas: 2017-10-14
Įrašai: 4

Viskas atsibodo

Sveika, nesu to patyrusu, bet galiu pasakyti, kad tu jam patinki ir jis tave bando tave sužavėti.

Jei tau tikrai tas nepatinka ir jis persistengia tu susikaupk ir pabandyk jam rimtai pasakyti apie tai arba piktai pasakyk kad tau nepatinka arba pasakyk ,,Atstok", jei nieko nepadeda paprašyk draugės pagalbos, arba jei tai labai rimta pasakyk tėvams. Beje kiek tau metų?

Atsijungęs

#3 spal. 16, 2017 15:39:02

Taura
Registruotas: 2017-01-06
Įrašai: 26

Viskas atsibodo

Ne vienas bernas prie manęs lenda visi bernai lenda . Aš jiem sakau kad jie liautusi bet viskas veltui
kiek stengiuosi niekas nepavyksta. O mama sako džiaukis . Man 14 . Viskas yra per niek nebeturiu jegu pasiduodu jiems…

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas