diskusijos.jpgDiskusijos
Savanoris Artūras: „Atvirai galiu prisipažinti, kad nebuvo nė vienos akimirkos, kai būčiau gailėjęsis atėjęs į šiuos kursus“

Diskutuok su bendraamžiais

• Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 lapkr. 4, 2017 01:37:07

Taura
Registruotas: 2017-01-06
Įrašai: 31

Kas man pasidarė ?

O dieve pastarosiomis dienomis noriu užmušti mokyklos vaikinus
nekenčiu jų. Negana to kenčiu jų prisikabinimus dar jie mane lies mat.
Tai nervina sėdžiu su bernu kuris mane liečia su kėde slenkas arčiau.
Per visas pamokas sėdžiu su vaikinais tai nervuoja nes mokaus tokioje mokykloje
kur vien bernai merginu viena kita . Visi bernai keisti prsiknisa , sekioja , liečia, ima už rankos.
Su draugėm tai patyrem jau tris metus kenčiu labiau aš nes gyvenu tokiam name kur tu
bernu dafiga. Manot aš laiminga ? Dėja ne. Noriu juos nužudyt visus nes užknisa ju toks elgesys.
O mama man sako džiaukis. Dėl ko kad mane jie sekioja ,liečia ,ima už rankos ? Ačiū ne man
to nereikia . Draugės irgi kenčia . Padėkit !!!!!!!!

Redaguotas Taura (lapkr. 4, 2017 01:47:05)

Atsijungęs

#2 lapkr. 4, 2017 20:57:53

TarpZvaigzdziu
Registruotas: 2017-11-03
Įrašai: 15

Kas man pasidarė ?

Toks vaikinų elgesys sakyčiau yra visai netoleruotinas, tuo labiau, kad prieš tavo valią. Galbūt net būtų galima įvardinti kaip priekabiavimą. Nebijok pasisakyti mokytojams, socialinei darbuotojai, psichologei ar kitiems suaugusiems.

Atsijungęs

#3 lapkr. 4, 2017 21:30:17

Vaiku_linija
Registruotas: 2014-12-29
Įrašai: 58

Kas man pasidarė ?

Taura
O dieve pastarosiomis dienomis noriu užmušti mokyklos vaikinus nekenčiu jų. Negana to kenčiu jų prisikabinimus dar jie mane lies mat.Tai nervina sėdžiu su bernu kuris mane liečia su kėde slenkas arčiau.Per visas pamokas sėdžiu su vaikinais tai nervuoja nes mokaus tokioje mokyklojekur vien bernai merginu viena kita . Visi bernai keisti prsiknisa , sekioja , liečia, ima už rankos.Su draugėm tai patyrem jau tris metus kenčiu labiau aš nes gyvenu tokiam name kur tubernu dafiga. Manot aš laiminga ? Dėja ne. Noriu juos nužudyt visus nes užknisa ju toks elgesys.O mama man sako džiaukis. Dėl ko kad mane jie sekioja ,liečia ,ima už rankos ? Ačiū ne man to nereikia . Draugės irgi kenčia . Padėkit !!!!!!!!

Labas, viena iš geriausių gamtos sukurtų gydančių priemonių, kuri rūpinasi, kad žmogus gautų energijos yra - oras.
Emociniai stresai ir kvėpavimas yra susiję dalykai. Kada organizmui trūksta deguonies, darosi sunkiau save sukontruoliuoti, išlaikyti blaivų mąstymą. Gal būt susitelkimas į savo kvėpavimą, padėtų tau išbūti sudėtingoje emocinėje situacijoje. Taip pat joga yra vienas iš būdų padedančių išlaisvinti emocijas, įgyti reikiamus įgūdžius ir gebėjimus, sustiprėti.

Atsijungęs

#4 lapkr. 10, 2017 21:21:21

viktorijap
Registruotas: 2016-05-10
Įrašai: 200

Kas man pasidarė ?

Tavo vietoj imčiau ir trenkčia per nagine kad atstotų (iš tikrųjų nelogiška mušti žmogų, bet gintis yra privaloma), BET jei tavo nuomone žmogus yra pakankamai protingas (mano nuomone, protingas žmogus taip nesieltų, juo labiau brandus tikrai gerbtų kitą žmogų ir jo asmeninę erdvę), jog suprastų tai, ką sakai, tada tiesiog gali pasakyti, jog tau yra nejauku, kai yra braunamasi į tavo asmeninę erdvę ir tai paskutinis perspėjimas, nes tada neatsiribosi kitokiu pranešimu nei policija (tvirtai ir drąsiai dėrėtų pasakyti).

Atsijungęs

#5 lapkr. 12, 2017 00:43:04

Taura

Kas man pasidarė ?

Kaip pasakyti jai aš jų bijau nekarta trekus giniausi
niekas nesikeičia

Atsijungęs

#6 lapkr. 12, 2017 19:44:55

Vilnietis11
Registruotas: 2015-03-14
Įrašai: 127

Kas man pasidarė ?

Šitokiu atveju, siūlyčiau kreiptis į auklėtoją, tėvus, soc. pedagogą ir sakyti taip, jog būtų aišku, jog tau tai nepatinka ir tai reikia sustabdyti.

Atsijungęs

#7 lapkr. 14, 2017 23:30:37

Taura

Kas man pasidarė ?

Mama kaip mynėjau kad ji sako džiaukis, o tėtis neturi laiko nes dirba nuo ryto iki vakaro.
Auklėtojom nusispjauti sako “Tai tavo bėdos ne mano tai neverkšlenk ”
Soc.pedagogas vienas jis tvarko vienos klasės elgesį .

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas