diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Ingrida: „Vaikų linijoje“ įgyta patirtis labai praverčia bendraujant, ypač tada, kai susiduriu su nepažįstama aplinka ir žmonėmis. Daug drąsiau jaučiuosi tokiose situacijose...“

Diskutuok su bendraamžiais

• Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 lapkr. 10, 2017 20:37:35

velnio_mergyte
Registruotas: 2017-11-10
Įrašai: 17

kruvinos rankos,nelaimės viena po kitos.whattttt???

aahh nebegaliu gyvent,nes gyvenimas mane pačią tiesiog žudo…kaip tik susipjaustai pamato tėvai,pedagogai ir visi ten tie žmogėdros,o tada pyksta būna namų areštai,gyvenu be telefono ir t.t. ,o tada jau prasideda mintys su britvute persipjaut veną ir tyliai numirt,nes kam kankintis ir verkt naktimis,tai žinoma,kad niekam.ta prasme be telefono ir su namų areštu gyvenimas tai tiesiog pragaras,nes kaip čia pasakius kai negali susitikt su tau mylimu žmogum ir rašynėtis tai tikrai nėra smagu,o paskui jis (mano vaikinas) ant manęs pyksta,kad
aš pjaustaus ir aš pati kalta dėl to (jis taip sako ne iš pykčio,bet todėl,kad aš jam labai rūpiu,na bent jau jis man taip sakė) …žodžiu taip ir gyvenu ir tiesiog jau nebegaliu sustot pjaustytis,kad ir kaip norėčiau,nes
per daug išgyvenu patarkit kažką…

Atsijungęs

#2 lapkr. 10, 2017 21:04:24

viktorijap
Registruotas: 2016-05-10
Įrašai: 200

Atsijungęs

#3 lapkr. 11, 2017 01:03:34

TarpZvaigzdziu
Registruotas: 2017-11-03
Įrašai: 15

Labas! Šaunu, kad nepabijojai pasakyti, kaip jautiesi. Suprantu, kad savęs žalojimas atrodo kaip geriausia išeitis išlieti skausmą, tačiau galima rasti ir kitokių būdų tam padaryti. Vienas iš jų - rašymas ir/ar kalbėjimasis. Išliek savo skausmą ant popieriaus, dėstyk savo mintis ar tiesiog energingai braižyk linijas. Pasikalbėk su žmonėmis, kuriais pasitiki, kuriems rūpi, pasakyk kaip jautiesi. Komunikacija yra vienas geresnių būdų “nuimti akmenį nuo širdies”. Kitas būdas - fiziškai išliek susikaupusias emocijas. Sportas, žinoma, nebent nemėgsti sportuoti. Jei vis dėlto išbandai viską, kas tik tavo jėgoms, ir vis tiek kyla noras pjaustytis - parašyk vaikų/jaunimo linijai, kuri padės rasti geriausią sprendimą. Svarbiausia - nebijok kalbėtis apie savo problemas ir jausmus, neslėpk to savyje ir nekrauk vis gilyn ir gilyn. Ir atmink - mirtis - ne išeitis, dabar turi galimybę viską pakeisti ir kontroliuoti, ko nebegalėtum padaryti mirusi. Palaikau tave ir tikiu tavimi!

Atsijungęs

#4 lapkr. 12, 2017 01:12:31

Vaiku_linija
Registruotas: 2014-12-29
Įrašai: 58

velnio_mergyte
aahh nebegaliu gyvent,nes gyvenimas mane pačią tiesiog žudo…kaip tik susipjaustai pamato tėvai,pedagogai ir visi ten tie žmogėdros,o tada pyksta būna namų areštai,gyvenu be telefono ir t.t. ,o tada jau prasideda mintys su britvute persipjaut veną ir tyliai numirt,nes kam kankintis ir verkt naktimis,tai žinoma,kad niekam.ta prasme be telefono ir su namų areštu gyvenimas tai tiesiog pragaras,nes kaip čia pasakius kai negali susitikt su tau mylimu žmogum ir rašynėtis tai tikrai nėra smagu,o paskui jis (mano vaikinas) ant manęs pyksta,kadaš pjaustaus ir aš pati kalta dėl to (jis taip sako ne iš pykčio,bet todėl,kad aš jam labai rūpiu,na bent jau jis man taip sakė) …žodžiu taip ir gyvenu ir tiesiog jau nebegaliu sustot pjaustytis,kad ir kaip norėčiau,nesper daug išgyvenu patarkit kažką…

Labas, dėkui Tau, kad daliniesi savo skaudžiais išgyvenimais. Iš Tavo pasakojimo suprantu, kad Tavo gyvenime yra ir šviesos - tai žmogus, kurį Tu myli ir rūpi jam. Taip pat Tu suvoki, kad nori nustoti pjaustytis. Tavo jausmai vaikinui, žinojimas, kad jam rūpi, ir Tavo pačios suvokimas, kad nori nustoti pjaustytis - stipri Tavo pusė. Semkis jėgų iš čia.
Vienas žymus žmogus pasakojo kaip jis, gelbėdamasis nuo didelio skausmo, savo vaizduotėje, suspausdavo skausmą iki labai mažo dydžio ir išmesdavo pro langą, atiduodamas jį pro šalį skrendantiems pauksčiams. Tai padėjo jam išgyventi.
Kai kils noras pjaustytis, pamėgink tokį būdą: paimk popieriaus lapą ir piešk, kaip atrodo Tavo skausmas. Kai nupieši suglamžyk ir išmesk. Taip pat gali iš plastelino nulypdyti savo skausmą ir išmesti jį į šiukšliadėžę.
Yra tokia pasaka: gyveno kartą ežiukų šeima. Kol buvo šilta, jie sau ramiai gyveno. Kada atėjo žiema, jie ėmė šalti ir pabandė susiglausti, tam kad sušiltų. Kai ėmė glaustis, susižeidė į viens kito spyglius. Tuomet ežiai ėmė mokytis artėti viens prie kito įtraukdami spyglius. Pagaliau jie išmoko taip susispausti, kad nesužeistų kits kito. Žvarbus vėjas daugiau jų nebegąsdino.
Panašiai nutinka ir žmogaus gyvenime: bandome numalšinti skausmą - sušilti, ir būdas, kuriuo tai darome - žeidžia mus dar labiau: sušilti nepavyksta, šąlame toliau. Tada po truputį mokomės gyventi kitaip.
Atrask savyje švelniąsias puses, žingsnelis po žingsnelio suteik šansą gyvenimui džiuginti Tave.
Nelik viena su tuo ką išgyveni. Jei norėsi papasakoti daugiau, visada gali paskambinti, parašyti į Vaikų Liniją.

Redaguotas Vaiku_linija (lapkr. 12, 2017 01:13:42)

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas