diskusijos.jpgDiskusijos
Savanoris Artūras: „Atvirai galiu prisipažinti, kad nebuvo nė vienos akimirkos, kai būčiau gailėjęsis atėjęs į šiuos kursus“

Diskutuok su bendraamžiais

• Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 lapkr. 12, 2017 19:13:16

Kristina108
Registruotas: 2017-11-12
Įrašai: 1

Nežinau ką bedaryti

Pykstuosi su mama del visko bet didžiausia problema yra alkoholis, anksčiau ji išgerdavo tik penktadieniais, o dabar tik laisva diena ir geria, labiausiai aš bijau, kad ją iš darbo išmes, ji dirba darželyje su vaikais. Susirado kažkoki vyra alkoholika ir kekviena penktadienį išeina pas jo. Išeidama vis prižada, kad negers o aš kekviena kartą ją patikiu. Sekmadieni skambinu prašau, kad pareitu namo, negertu bet ji man kekviena karta sako, kad pareis už valandos. Pareina pirmadieni ryta visa sutinus, išsimaudo, pasidažo ir išeina į darbą, o aš meldžiuosi,kad tik jos neišmestų vis sakau, kad kreipsiuosi į socialines darbuotojas, bet man gėda , kad turiu tokia mama ir toliau kenčiu jos alkoholizmą .Man 16 metų aš savaitgaliais sėdžiu namuose mokausi, tvarkausi namus, darau valgyti, o ji kaip pauglė kekviena savaitgali nežinia kur ir su kuo. Nežinau ką galiu padaryti kad ją sustapdyti, su močiute prašeme, kad užsikoduotu, bet ji tik išvadino mus nesveikomis. Čia tik maža dalis, ką aš dabar kenčiu. Kiek aš jau patyriau gyvenime skausmo ne kekvienas galėtu iškentėti. Nekarta esu pagalvojus apie mirtį ir pandydavau tai padaryti, bet neišdrysdavau, pagalvoju apie tai, kad gal sukursiu savo šeima ir gyvensiu laimingai tik reikia dar šektiek pakentėti.

Atsijungęs

#2 lapkr. 12, 2017 23:03:18

TarpZvaigzdziu
Registruotas: 2017-11-03
Įrašai: 15

Nežinau ką bedaryti

Esi labai stipri mergina, kad ištveri tiek skausmo ir labai džiugu, kad sugebi motyvuoti save optimistiškomis mintimis. Ir tuo pačiu labai skaudu, kai vaikai yra priversti tapti suaugusiais ir rūpintis tėvų problemomis. Neturėtum gėdytis dėl to, kad tavo mama turi tokių problemų ir kad reikia pagalbos joms išspręsti. Tad gal manyčiau tikrai reiktų kreiptis kur nors, jei darosi sunku?

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas