diskusijos.jpgDiskusijos
Savanoris Artūras: „Atvirai galiu prisipažinti, kad nebuvo nė vienos akimirkos, kai būčiau gailėjęsis atėjęs į šiuos kursus“

Diskutuok su bendraamžiais

• Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 lapkr. 14, 2017 19:06:00

velnio_mergyte
Registruotas: 2017-11-10
Įrašai: 17

NEBEALIU GYVENTTTTTTT,prašau HELP

mano fb paskyra buvo nulaužta ir tas žmogus kuris nuvogė mano fb visiems prirašynėjo visokių nesąmonių,o kas baisiausia ir mano vaikinui,o jis gavęs žinutę,kad aš jį palieku,jis toks ir anoks dingo kaip į vandenį jau antra savaite visų draugų klausinėju nieks nematė,nieks nesusirašynėjo na žožiu nebežinau ką daryt gaila,kad jo mamos nr neturiu,nes išsitrynė kai gavau naują tel. tai jo (((((((( patarkit ką daryt,nes pati tuoj nudvėsiu nuo liūdesio ;(

Atsijungęs

#2 lapkr. 19, 2017 10:15:20

JauNebegaliuPakiltAuksciau
Registruotas: 2017-11-19
Įrašai: 4

O realiai nezinai kur tavo vaikinas gyvena? Galetum pas ji nueiti ir viska paaiskinti

Atsijungęs

#3 lapkr. 19, 2017 21:28:53

velnio_mergyte

jis gyvena kitam Kauno gale ir aš pas jį retai važiuodavau ir plius ten pilna kiemų ir kame bėda jog aš iš kart pasiklysčiau ;'(

Atsijungęs

#4 lapkr. 20, 2017 23:10:41

anonimass1
Registruotas: 2017-11-19
Įrašai: 5

Noretum atrastum

Atsijungęs

#5 lapkr. 22, 2017 15:33:51

velnio_mergyte

nenervink

Redaguotas Vaiku_linija (lapkr. 22, 2017 20:08:52)

Atsijungęs

#6 lapkr. 22, 2017 20:10:30

Vaiku_linija
Registruotas: 2014-12-29
Įrašai: 61

Diskusijose prašom bendrauti pagarbiai, nežeidžiant ir neskaudinant kito diskusijų
dalyvio

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas