diskusijos.jpgDiskusijos
Prezidentė Dalia Grybauskaitė: „Nacionalinė kampanija „BE PATYČIŲ” padeda apsaugoti ir išgelbėti Lietuvos vaikus. Kviečiu visus prisijungti prie šios akcijos! Juk kiekvienas atsakytas skambutis – tai išgirstas pagalbos prašymas.“

Diskutuok su bendraamžiais

• Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 lapkr. 14, 2017 19:20:04

velnio_mergyte
Registruotas: 2017-11-10
Įrašai: 17

rūkau ir geriu,nes... :(

tai jo rūkau ir geriu ne dėl to,kad pavaidint kažkokia ,,kieta,, ir t.t. neturiu jokių ,,vape'ų,, aš nors
visi kiti turi,kad pavaidintu,nes gi čia tokia paauglių mada dabar,bet nesvarbu čia tie veipai,nes kalba ne apie tai,o apie tai,kad kas man nutiko,jog tapau kažkokia silpna…žodžiu dabar toks sunkus man etapas,kad tiesiog vos ne pastoviai guliu kampe,geriu ir rūkau,o jau žliumbiu kaip kokia mažvaikė,nes nebeturiu gyvenimo visiškai kaip čia pasakius mano problemą galit pamatyt temoje ,,meilė,, ir nepaskaitę nesakykit nieko blogo,nes yra priežastis ir tikrai nemaža…gal yra koks kitas būdas kaip save nuramint neprisigėrus,nerūkius ir nesipjausčius,nes mano nervai kitiems būdams greičiausiai per silpni(

Atsijungęs

#2 lapkr. 15, 2017 17:09:10

Vilnietis11
Registruotas: 2015-03-14
Įrašai: 127

1. Supranti, kad pati sau bloga darai, ne kitiems? Turėdama žalingus įpročius jaunystėje žalojama psichika ir organai, trikdomas vystymasis. Dėl rūkymo ir girtuokliavimo mirė mano močiutė, net nesulaukusi 60-ties. Net nepradėjusi gauti pensijos! Baisu. O pradėjo tai daryti nuo 50-ties. Kad ir kas bebūtų, susiimk, baik verkti, nustok gerti, rūkyti ir spręsk atsiradusią problemą, kad ir kaip sunku bebūtų. Žalingi įpročiai neišspręs problemų, galbūt net viską sugadins nepataisomai.
2. Pjaustytis - žalingas įprotis. Darai bloga sau, ne kitiems. Pjaustymasis neišsprendžia problemų.

Nustok pjaustytis, gerti alkoholinius gėrimus, rūkyti, būk drąsi ir išspręsk problemą pati. Linkiu didžiausios, kokią tik galima perteikti, sėkmės.

Atsijungęs

#3 lapkr. 17, 2017 12:47:33

velnio_mergyte
Registruotas: 2017-11-10
Įrašai: 17

dėkui

Atsijungęs

#4 lapkr. 19, 2017 06:04:26

anonimass1
Registruotas: 2017-11-19
Įrašai: 5

Redaguotas Vaiku_linija (lapkr. 20, 2017 20:03:26)

Atsijungęs

#5 lapkr. 19, 2017 14:56:03

TarpZvaigzdziu
Registruotas: 2017-11-03
Įrašai: 15

anonimass1
Tu geriau patylėk su tokiais žodžiais

Atsijungęs

#6 lapkr. 19, 2017 17:12:14

Vilnietis11
Registruotas: 2015-03-14
Įrašai: 127

Nusižudydamas (…) tu padarysi tiems, kuriems rūpi, katastrofą. Visi žmonės, esantys Žemėje, turi teisę gyventi, todėl nereikia savęs žaloti ar nusižudyti.

Vaikų linijos komentaras: savižudybė nėra išeitis

Redaguotas Vaiku_linija (lapkr. 20, 2017 20:10:06)

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas