diskusijos.jpgDiskusijos
Savanoris Artūras: „Atvirai galiu prisipažinti, kad nebuvo nė vienos akimirkos, kai būčiau gailėjęsis atėjęs į šiuos kursus“

Diskutuok su bendraamžiais

• Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 lapkr. 26, 2017 01:58:43

mirusviena
Registruotas: 2017-11-26
Įrašai: 3

Pavargau nuo gyvenimo

Labas, esu pasimetus, pavargau nuo gyvenimo, man 16 metų bet manau kad patyriau jau per daug kad istenkčiau toliau gyventi pilnavertišką gyvenimą. Pjaustausi nors žinau kad tai blogai sustoti be vaistų nebegaliu tos mintys jos mane užvaldo ir neleidžia daugiau apie nieką galvoti. Prašau pagalbos

Atsijungęs

#2 lapkr. 26, 2017 12:15:08

Pupa123
Registruotas: 2017-06-11
Įrašai: 29

Pavargau nuo gyvenimo

Negaliu tau patarti, kadangi galvoju apie pasitraukimą iš gyvenimo. Nuo visko pavargau

Atsijungęs

#3 lapkr. 26, 2017 13:14:15

TarpZvaigzdziu
Registruotas: 2017-11-03
Įrašai: 22

Pavargau nuo gyvenimo

mirusviena
Labas! Gal norėtum pasikalbėti kitoje platformoje apie tai kas tave slegia?
Pupa123
Savižudybė nėra išeitis

Atsijungęs

#4 lapkr. 27, 2017 04:58:06

mirusviena

Pavargau nuo gyvenimo

Mane žiauriai slegia mano praeitis dabartis ir ateitis vienu žodžiu viskas…nekenčiu savęs…netikiu savimi. Kažkada tikėjausi bet buvo mano gyvenime dar visai neseniai vienas žmogus kuris ir išugdė manyje neapykantą sau. Dabar kaltinu save dėl visko kas nutinka man ir mano artimiesiems. Šita praeitis man neleidžia pradėti naujo gyvenimo etapo t.y. judėti pirmyn.

Atsijungęs

#5 lapkr. 27, 2017 10:31:40

mirusviena

Pavargau nuo gyvenimo

Aš jau ir bandžiau žudytis bet nepaejo ketinu bandyti dar kartą nes nuo visko žiauriai pavargau

Atsijungęs

#6 lapkr. 27, 2017 15:12:38

TarpZvaigzdziu
Registruotas: 2017-11-03
Įrašai: 22

Pavargau nuo gyvenimo

mirusviena
matai, praeitis yra toks dalykas, kuris kažkada buvo ir kurio jau nebebus. Galbūt ji buvo sunki, bet tikiu, kad tie sunkumai praeities išugdė mus būti tokiais, kokie esame dabar. Ir tai, kokiais tapome labai priklauso ir nuo mūsų pačių, kiek mes pasiduodame išorės veiksniams ir kiek pažįstame patys save. Tačiau tam tikri dalykai ir lieka praeityje, kadangi jų mums nebereikia, todėl jie privalo būti užmiršti. Tiesa, mūsų smegenys taip jau veikia, kad kai kuriais dalykais mes graužiame save. Čia ir turime kontroliuoti mintis, kad nebegrįžtume ten, kur jau nebeaktualu. Kitas dalykas yra pasidavimas išorės veiksniams - išlaikyk savo savivertę aukštą ir neleisk, kad kiti žmonės darytų įtaką tavo mintims ir veiksmams - atmink, tu pati kontroliuoji save ir tik tu pati gali nuspręsti, įsi-eisti, supykti, patikėti ar kaip nors kitaip priimti kito asmens veiksmus ar žodžius. Mylėk save, nes esi pats svarbiausias žmogus sau, savo stiprybės šaltinis. Kalbant apie kaltę, atrodo lyg jaustum “kaltę be kaltės”, t.y. prisiimi kaltę dėl to, kas nuo tavęs nepriklauso ar ko tu nepadarei. Neprisiimk atsakomybės už tai, ko nepadarei, nes kuo gi tu kalta? Ogi niekuo ir pati tą puikiausiai supranti tik nenori priimti.
Ir taip, neleisk praeičiai valdyti tavo dabarties. Atmink, kad viso ko kontrolė yra tavo rankose ir nusižudžiusi tu prarastum galimybę viską pakeisti. Tu gali susikurti viską ko tik nori, išsiugdyti save kaip tik nori ir gali gyventi. Esi pagalvojusi, kaip iš tikrųjų yra nuostabu gyventi? Pamiršk visas problemas nors minutei ir pagalvok. Paklausyk pati savo kvėpavimo, pažiūrėk kaip skraido paukščiai ar plaukia debesys. Savižudybė - ne išeitis. Išeitis - tu pati. Nesustok, aš tikiu tavimi, mes visi tikime. Jei reikia parašyk vaikų/jaunimo linijai, arba mes galime susisiekti per kitur. Tik nepasiduok, esi stipresnė nei manai.

Atsijungęs

#7 lapkr. 27, 2017 23:53:10

Vaiku_linija
Registruotas: 2014-12-29
Įrašai: 61

Pavargau nuo gyvenimo

Džiaugiuosi, kad neliekate vieni(-os) su savo sunkumais ir dalinatės jausmais bei išgyvenimais tokiomis jautriomis temomis. Vien tai, jog diskutuojate čia ir ieškote pagalbos, jau parodo jūsų stiprybę ir norą kažką keisti. Suprantama, vienam žmogui kartais sunku kažką padaryti, todėl vertinga pagalbos ieškoti aplinkui: kreiptis į artimuosius, kuriais pasitikite, į mokyklos psichologą ar socialinį darbuotoją arba visada galite paskambinti į Vaikų liniją kasdien nuo 11 iki 23 val.

Atsijungęs

#8 lapkr. 28, 2017 17:21:39

justina11
Registruotas: 2017-11-24
Įrašai: 4

Pavargau nuo gyvenimo

as iskenciu daug skausmo,bet negalvoju apie savizudybe

Atsijungęs

#9 lapkr. 28, 2017 17:22:37

justina11
Registruotas: 2017-11-24
Įrašai: 4