diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Ingrida: „Vaikų linijoje“ įgyta patirtis labai praverčia bendraujant, ypač tada, kai susiduriu su nepažįstama aplinka ir žmonėmis. Daug drąsiau jaučiuosi tokiose situacijose...“

Diskutuok su bendraamžiais

• Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 gruod. 12, 2015 17:22:07

Enrika
Registruotas: 2014-04-23
Įrašai: 45

Skaitymas

Man tai pačios įdomiausios šios:
“Haris Poteris” , “Broliai Liūtaširdžiai” , “Blogos mergaitės dienoraštis” , “Vilko kauksmas” , “Liepsnojanti Iza” , “Kaip ir žvaigždės” , “Duobės” … Aišku knygų daug yra ir rinktis yra iš ko . Dabar daug pasiėmus, bet beveik šiuo metu neskaitau, noro nėra. O kai paskaitysiu tai nuomonę parašysiu. “Vilko kauksmas” manau visiem patiktų labai jaudinanti,skaudi,su daug veiksmo knyga. “Blogos mergaitės dienoraštis” gal labiau paauglėms patiktų. O kokio/kokios rašytojo/s jums patinka knygos ? Mane šiuo metu užkabino Melvin Burgess . Jis parašė tokias knygas kaip “vilko kauksmas” , “liepsnojanti iza” “ledi kalės gyvenimas” “heroinas” ir t.t

Atsijungęs

#2 geg. 7, 2016 21:59:42

RickaRu
Registruotas: 2016-05-07
Įrašai: 2

Skaitymas

Aš žiauriai mėgstu skaityti, daugumai mano draugų tai atrodo nuobodu, bet tikriausiai jie neatranda įdomių knygų arba jiems labiau prie širdies PC. Kalbant apie mane, ant skaitymo uzsikabinau, kai perskaičiau Haris Poteris ir Azkabano kalinys. Vėliau perskaičiau visas Hario Poterio knygas. Po jų ėjo vaikiškos knygos, kurias radau namuose. Tačiau prieš daugiau negu metus pradėjo pradėjau ypatingai domėtis įvairia literatūra, ieškojau geriausių knygų. Kažkaip netikėtai atradau H. Murakami, suvalgiau jo knyga ,,Dansu dansu dansu“ labai patiko nors ta knyga neskirta paaugliams, bet galbūt ji patiko dėl to kad tos knygos pagrindinis veikėjas labai panašus į mane. Nuo to laiko pradėjau skaityti rimtas knygas, domejausi klasika, tėtis net stebėjosi kokias sunkias knygas aš skaitau. Atėjo vasara ir aš į savo telefoną prisisiunčiau įvairiausių el.knygų, perskaičiau mažiau nei norėjau, kiek atsimenu 12 knygų. Bet aš gerokai pasikeičiau vidumi, tapau labiau pasitikintis savimi, atradau sąvajį save, mokėjau geriau kalbėti realiai kas žiauriai pagelbėjo kalbant su merginomis, nors esu gan užsidaręs ir drovus. Klasės auklėtoja praėjo mane girti, kad esu labai protingas ir apsiskaitęs, laimėjau mokyklos protmūšį. Per šiuos mokslo metus skaičiau mažokai, nes mokslai užėmė labai daug. Paskui pradėjau bendraut su viena mergina, jai reikėjo skirti daug laiko. Bet išsiskyrus su ja vėl atsirado nepasitikėjimas savimi, drovumas. Bandžiau atsigauti skaitydamas, bet pakliuvo nekokia knyga (H.Hesės ,,Stiklo karoliukų žaidimas”) po to vėl užklupo mokslai, knygoms laiko neužteko. Be to ir noro skaityti nelabai buvo, pakliuvau į kažkią emocinę duobę. Dabar vėl šią vasarą bandysiu atsigauti su knygomis. Planuoju perskaityti visas F. Dostojevskio knygas (jeigu rasiu bibliotekoje) taip pat mane domina psichologija, taigi bandysiu skaityti S. Freudo knygas. O paaugliams rekomenduoju perskaityti Selindzerio ,,Rugiuose prie bedugnės“ A.Tapino ,,Vilko valandą” ,kas esate intravertai galbūt patiks Murakamio knygos. O tiems kas kenčia nuo patyčių kad skaito knygas galiu pasakyti, kad ne galvokit ką apie jus pasakys zmones, darykit tai kas jums patinka , užkrėskit keistumu, ir jeigu jūs vadins knygų žiurkėmis ir t.t. Nusišypsokite ir nueikte šalin.

P.S. kas norės kad parekomenduociau knygų ar norėsite kažko paklausti klauskite

Atsijungęs

#3 geg. 7, 2016 23:35:51

Rusnia5
Registruotas: 2016-03-07
Įrašai: 447

Skaitymas

Sveiki. As dievinu skaityma! Labai noreciau,kad parekomenduotume kokiu dienorasciu,as dievinu juos !

Atsijungęs

#4 vas. 24, 2017 18:30:45

luksyskajus
Registruotas: 2017-02-22
Įrašai: 16

Skaitymas

Man patinka skaityti enciklopedijas.

Atsijungęs

#5 kov. 18, 2017 07:56:57

Justmeee
Registruotas: 2016-09-01
Įrašai: 7

Skaitymas

Tikrai japonų knygos labai įdomios. O ypač Haruki Murakamio. Jei dar neskaitėt, paskaitykit “Kafka pakrantėje” - be galo gera knyga

Redaguotas Justmeee (kov. 18, 2017 07:57:24)

Atsijungęs

#6 kov. 18, 2017 14:12:20

Rusnia5
Registruotas: 2016-03-07
Įrašai: 447

Skaitymas

As galiu pasiulyti dvi knygas - Baidykle ir Siuntejas.
Baidykle perskaiciau, idomi, siek tiek susijusi su istorija, o Siuntejo dar viso neperskaiciau, bet labai keista ir tuo paciu idomi.

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas