diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Rasa: „Vaikų linija“ tapo dalele gyvenimo, kurį stengiuosi visiems kurti laimingą. Smagu čia darbuotis, išgirsti vaiką, kuris prašo pagalbos, suprasti jį, šypsotis kartu su vaiku...“

Diskutuok su bendraamžiais

• Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 rugs. 5, 2013 18:01:08

Liudnosiuke
Registruotas: 2012-10-20
Įrašai: 6

Baime buti uzpultai

Pries savaite gryzau is ligonines.Savaite joje gulejau del smegenu sutrenkimo.Mane sumuse.Uzpuole 16 mete su dviemis draugemis.Ji-jau kolonijoje,bet paleista vistiek bus,arba pabegs nes jau taip buvo padariusi.
Uzpuole mane del to kad neturejau cigareciu,jos as nepazystu bet ji mane atpazins.
Visi sako kad kai ji iseis is keleimo man atkersys.Uzsiundys kaska.Kiekviena diena gyvenu su mintimi kad galiu bet kuria minute buti uzpulta sumusta ar net nuzudyta.As zinau kad taip viena diena bus...Gyvenu su laukimu,zinau kad man nebera jokiu vilciu buti saugiai.Uz keleto savaiciu teismas-susitiksiu su ta mergina.
Zinau kad man kersys,zinau.Ji-pati ziauriausia miesto chuligane,kuri visada bus pirma visur.Nesvarbu ar jai reiketu iki gyvenimo pabaigos pratunoti kaleime,bet ji man atkersys.Verkiu kiekviena diena,o to kas mane apgintu neturiu.Apskritai neturiu draugu.Bendrauju su viena bendraamze kuri is kitos salies ir su ja neturiu galimybes susitikti.O seip esu pilka asmenybe,kurios daug kas nemegsta.Kiekviena diena girdziu kitu vaiku kalbas apie jos kuriamus kersto planus man.O kersto-todel nes idaviau ja policijon.As nezinau ka man daryti.Jau geriau nusizudysiu pati-nei leisiu kad mano gyvenima nutrauktu kaskas kitas.

Atsijungęs

#2 rugs. 7, 2013 00:46:52

never
Registruotas: 2013-02-07
Įrašai: 28

Baime buti uzpultai

Liudnosiuke, o tavo tevai apie tai zino? ar sakei jiems apie ta kersta? Kiek tau metu?

Atsijungęs

#3 rugs. 7, 2013 23:10:40

Bimbim
Registruotas: 2013-07-29
Įrašai: 23

Baime buti uzpultai

Paprasyk tevu, kad leistu kuri laika pagyventi pas koki nors giminaiti kitane mieste ar kaime. Del tavo saugumo.

Atsijungęs

#4 rugs. 12, 2013 23:37:37

Liudnosiuke
Registruotas: 2012-10-20
Įrašai: 6

Baime buti uzpultai

Taip mano tėvai žino.Esmė tame kad mes iskundėme jas policijoje.
Kai pasakau tėvams kaip jaučiuosi,kad bijau,nemiegu naktimis,kad matau tas panas vaiksiojant aplink namus jie tiesiog manimi netiki.As isvis savo tevu nekenciu,jie niekada netiki tai ka sakau,jiem nerupi kaip jauciuosi.Prasiau pagyventi pas mociute ar pas teta-man neleidzia.Tiesiog pagal juos prisigalvoju,o siandien tas merginas maciau vel...
Man 14

Atsijungęs

#5 vas. 20, 2014 22:25:47

Hope
Registruotas: 2014-02-20
Įrašai: 5

Baime buti uzpultai

Žinai, gal ir ne koks čia mano pasiūlymas, bet vis kažkas. Manau reiktu tau pasikalbėti su tėvais rimtai, paaiškinti, kad čia ne tavo kokie išsigalvojimai, ir kai jie supras viską, jau gali būti per vėlu. Dar norėčiu tau patarti, palankyti kokius nors kovos menus, na žinai, kad mokėtum apsiginti, nešiokis pavyzdžiui pipirines dujas. Na bent jau aš taip darau, kaip einu tamsiu paros metu

Atsijungęs

#6 saus. 21, 2015 14:30:52

Beta...
Registruotas: 2015-01-19
Įrašai: 4

Baime buti uzpultai

Sutinku su Hope,aš lankau karate ir kung fu,visai gerai,patikėk,nešuosi visa laik ašarines dujas…
**

Atsijungęs

#7 kov. 12, 2017 10:54:06

Aurayu
Registruotas: 2016-03-14
Įrašai: 52

Baime buti uzpultai

Neleisk pinigu ten tiems balionėliams . Tesiog paimk koki gerklės pukštuką ir ipilk acto rugšties. Aš esu penktokė ir mokykloj viena kart mane iš nieko pradėjo stumdyt aštuntokas iš kišenės ištraukiau pukštuką ir pyst i akis ir gulėjo verkdamas atsiprašinėjo . Arba jei puls i ta merginu viets trenk labai skaudės . Arba užlaužk pirštus . Aš turiu kas mane apgintu tai yra brolis tačiau mėgstu pati apsiginti

Redaguotas Vaiku_linija (kov. 13, 2017 18:59:19)

Atsijungęs

#8 kov. 12, 2017 13:05:18

Rusnia5
Registruotas: 2016-03-07
Įrašai: 391

Baime buti uzpultai

Tai buvo 2013 metais. Kaip dabar visi sitie reikalai ?

Atsijungęs

#9 bal. 12, 2017 18:19:16

VIENASPLIUSDU
Registruotas: 2017-04-12
Įrašai: 105

Baime buti uzpultai

jau issiprende viskas?
kaip su tevais?

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas