diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Ingrida: „Vaikų linijoje“ įgyta patirtis labai praverčia bendraujant, ypač tada, kai susiduriu su nepažįstama aplinka ir žmonėmis. Daug drąsiau jaučiuosi tokiose situacijose...“

Diskutuok su bendraamžiais

• Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 rugpj. 7, 2015 19:01:29

Pansdisease
Registruotas: 2015-07-27
Įrašai: 5

Rūkymas

Niekada nenustosiu rūkyt.

Neturiu tam jokios priežasties.

Jei tai nužudys mane, man nerūpi.
Tikiuosi greitai numirsiu.

"Patebiu, kad išdrįsai diskusijose prabilti apie mirtį. Sunkiais momentais svarbu nelikti vienam. Savižudybė nėra išeitis. Yra žmonių, kurie gali išklausyti ir palaikyti tave. Juo gali būti psichologas ar socialinis darbuotojas mokykloje, poliklinikoje, atviruose jaunimo centruose. Taip pat kviečiu tave paskambinti į Vaikų liniją tel. 116 111."

Redaguotas Vaiku_linija (rugpj. 8, 2015 23:15:34)

Atsijungęs

#2 rugpj. 7, 2015 19:23:43

Vilnietis11
Registruotas: 2015-03-14
Įrašai: 117

Rūkymas

Visiems rūkaliams ir alkoholikams.
(Atsiprašau už galimus necenzūrinius žodžius ir galimą įžeidimą) Tie, kurie yra vieni iš jų, yra tikri „Diskusijose prašom bendrauti pagarbiai, nežeidžiant ir neskaudinant kito diskusijų dalyvio
Ateis laikai, kai viskas pasikeis į gerąją pusę.
Verta gyventi, net jei būna blogai ir atrodo kad nebus geriau. Nežinosi, kaip galėjo viskas pasibaigti,gal netgi geriau negu tu padarei.

Redaguotas Vaiku_linija (rugpj. 8, 2015 23:19:11)

Atsijungęs

#3 rugpj. 13, 2016 03:03:24

Laura0099
Registruotas: 2016-08-13
Įrašai: 1

Rūkymas

Aš nesuprantu kaip gali rukyti… tau tik 13 metų… aš suprantu visi nori tai pabandyti aš taip pat bandžiau.. bet jokios man naudos iš to… sau sveikata gadinu ir tiek… ir nerukau ir man gerai…

Atsijungęs

#4 rugs. 27, 2016 17:38:51

inga159632
Registruotas: 2015-10-11
Įrašai: 49

Rūkymas

Labai reikia atsakymu.
Man 17m. Siaip buvau nerukanti nors ir dabar nelaikau saves rukale. Bet esme ta, kad pradejau pries kelias dienas. Tas kelias dienas nerukiau, ir vel pradejau nuo vakar. Siandiena surukiau net keturias, kas mane nustebino. Nes tokio didelio kiekio dar nebuvau paemus. Viso to priezastys… kam juokingos, o kam ne, tai nes issiskyriau su vaikinu ir griebiaus kazko kas nuimtu nervus. Bet dabar problema ta, kad man buna gerai tik kai parukau, bet tas poveikis ilgai nebeissilaiko. Ir dar, kai rukau as tiesiogine ta zodzio prasme apsinesu, pradeda suktis galva, pradeda drebeti rankos. Kitu klausinejaus tai sake kad gali buti del to nes man negalima rukyt jei toks poveikis. Bet moreciau suzinot tikraja priezasti. Gal delto nes siaip esu nerukanti, nors praeity tikrai esu ne karta bandziusi. Arba gal delto nes per giliai itraukiu. Nes tikrai man buna labai blogai.

Atsijungęs

#5 spal. 24, 2016 17:06:36

fijona
Registruotas: 2016-10-24
Įrašai: 1

Rūkymas

mano draugas 11metis ruko su kitais vyresniais draugais ir i menesi 1 cigarete.

Atsijungęs

#6 lapkr. 20, 2016 11:05:38

anonimas111
Registruotas: 2016-11-17
Įrašai: 7

Rūkymas

zinoma jeigu skystis stipresnis

Atsijungęs

#7 vas. 23, 2017 14:46:22

luksyskajus
Registruotas: 2017-02-22
Įrašai: 16

Rūkymas

Rūkimas žudo. Mesk rukyti. Tai sunku bet su dideliu noru lengva. Tau pavyks. :-):-):-):-):-) Man 9 metai.

KAJUS

Atsijungęs

#8 bal. 11, 2017 16:18:15

MergyteUogyte
Registruotas: 2017-04-08
Įrašai: 80

Rūkymas

Dievulėliau… Ką jūs darot su savo gyvenimu?
Kur jūs skubate užaugti?
Kur tai matyta kad jau 11-12 metų vaikai rūko cigaretes?
Eikit su lėlėm ir mašinytėmis žaisti o ne bandyti užaugti…

Atsijungęs

#9 rugpj. 6, 2017 14:10:55

PonasPonaitis
Registruotas: 2017-07-17
Įrašai: 19

Rūkymas

Rūkymas kenkia sveikatai… Patarčiau nerūkyt ir nepradėt nes mano klasiokai keli
rūko bet nors aš nerūkau ,patarimas savo galvą reik tūrėt ar to nori ar ne…

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas