diskusijos.jpgDiskusijos
Prezidentė Dalia Grybauskaitė: „Nacionalinė kampanija „BE PATYČIŲ” padeda apsaugoti ir išgelbėti Lietuvos vaikus. Kviečiu visus prisijungti prie šios akcijos! Juk kiekvienas atsakytas skambutis – tai išgirstas pagalbos prašymas.“

Diskutuok su bendraamžiais

• Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 spal. 11, 2015 10:11:45

milda
Registruotas: 2015-01-08
Įrašai: 35

Gyvenimas šūdinas.

Nežinau ką daryt. Turiu šuniuką kurį be galo myliu. Dėl jo lankau pamokas, nors man ten nepatinka, negeriu, kaip anksčiau gerdavau, žolės neberūkau, nebesipjaustau rankų, nelakstau iš namų, viskas kaip ir gerai buvo. Bet mano brolis jį muša ir jam kažkas atsitiko, jisai beveik neėda, tik guli, sunkiai vaikšto, blogėjo labai jo sveikatą, o tėvai pas veterinarą neveža jo. Jam dar tik 6mėn. Sugriuvo mano laimė, vėl pjaustausi rankas ir kojas, nebelankau pamokų, rūkau kaip nesveika, geriu, išgėrus buvau 4 tabletes, patiko kai galva svaigo, reiks daugiau padauginti, nieko neklausau nes tapo pochui ant visko. Jei mirs mano šunelis, mirsiu ir aš. Negyvensiu šitame žiauriame pasaulyje. Aš labiau bijau gyvenimo, negu mirties.

Atsijungęs

#2 spal. 18, 2015 14:29:42

ArijaPasiilgau
Registruotas: 2015-06-18
Įrašai: 59

Gyvenimas šūdinas.

Milda,
Tau reikia gyvenime atrasti save. Klausi, kaip ieškoti savęs? Keisk aplinką, keisk mintis, viską keisk. Pabandyk. Man irgi būna labai skaudu, jau einu į virtuvę peilio, tačiau paskutinę sekundę pasakau sau - būk stipri.
Aš manau, jog daugeliui žmonių gyvenimo pradžia būna liūdna, o po to jie arba suvokia, kas yra laimė, arba jų gyvenimas pasikeičia.
Dievas tau dovanojo gyvenimą, jis tarė tau - skrisk, tikėk manim, gyvenk.
Aš labai tikiuosi, jog pasikliausi manimi ir gyvensi toliau, kad ir kaip tai sunku būtų.

Atsijungęs

#3 geg. 31, 2016 23:29:32

viktorijap
Registruotas: 2016-05-10
Įrašai: 168

Gyvenimas šūdinas.

Milda, pagalvok, apie savo stipriąsias puses, tikiu, kad jų turi ir tik tos stipriosios savybės gali tau padėti vėl norėti gyventi, prisimink vaikystę, kad ir kokia bjauri diena bebūtų pabandyk atrasti joje truputį laimės(galbūt tai yra paukščių čiulbėjimas, gėlės, plakanti tavo širdis, o galbūt, koks susirūpinęs, bandantis tau padėti žmogus, tavo gebėjimas susilaikyti, nežalojant savęs), ieškok tik teigiamų pagalbos sau būdų ir NIEKADA nenustok ieškoti žmogaus, kuriuo galėtumei pasitikėti. Žinau tu tikrai ta žmogu surasi. Visada prisimink, kad pasaulyje yra bent 1 žmogus, kuriam tu rūpi, tik reikia nenustoti ieškoti. Rūpinkis savimi, lepinkis, žiūrėk filmus, būk gamtoje, pabūk viena (bet ne per ilgai), svajok, mylėk(nebūtinai kitus, bet ir save), tiesiog gyvenk ir vieną dieną tu atsikelsi ir sau pasakysi ,, Kaip gerai, kad gyvenu, jaučiu plakančią širdį, dabar turiu savo svajonių gyvenimą, nes vienintelė svajonė buvo nebejausti skausmo, jaustis suprastai ir tūrėti bent 1 žmogų, kuriuo galėčiau pasikliauti“. Juk tai gyvenimo siunčiami išbandymai mums, vieni jų ,,dėka” sustiprėja, kiti palūžta, bet galiausiausiai visgi dauguma sustiprėja ir tampa puikiais pagalbininkais kitiems įveikiant jų sunkumus. Laikykis, jaučiu tu gali, savyje atrasti drąsos ir noro gyventi bei tai gali padaryti kiekvienas. Sėkmės ir stiprybės visiems, kurie nepagailėjo brangaus savo laiko ir tai, perskaitė iki galo, galbūt bent kažkas iš čia jums pravers, bent tūrėtų. Nepamirškite jūs rūpite man, būtų labai skaudu jūsų netekti… Tikiu jūs susikursite savo svajonių gyvenimą, tik nereikia, palikti jo kurti kitiems, juk, gyvenimo kūrybos procesas,,vairas" priklauso tik jums, ir nereikia jo perleisti likimui ar kitiems, norintiems jums pakenkti žmonėms, nes jūs esate vairuotojas, jei rūpinsitės laivu ir artėjant audrai plukdysite jį į sausumą ar bent link mažesnių bangų yra vilties, kad laivas nenuskęs, bet po audros jis niekada nebebus toks, koks buvo prieš ją (po audros laivas bus patikimesnis, jo vairuotojas žinos, kad jis yra stiprus, tada be jokios baimės, puikiai pažinodamas, suprasdamas ir rūpindamasis laivu, keliaus pasitikti naujų audrų, kurios jau nebebus kaip pražutis, o bus kaip įspūdingi nuotykiai, pagyvinantys niūrią kasdienybę…)

Redaguotas viktorijap (birž. 13, 2016 13:23:23)

Atsijungęs

#4 bal. 12, 2017 10:51:33

Perkus
Registruotas: 2017-04-11
Įrašai: 15

Gyvenimas šūdinas.

Aš irgi su savo nuostabia drauge užsimdavau
Tokiais dalykais. Aš eidavau per 9 aukštų namo stogo
Kraštą o ji mane laikydavo už rankos
Būdavo pochui jei nukristum netyčia
Bet man Ji padėjo atrasti save ir kai aš būnu su Ja
Pamirštu savo problemas. Ji ir yra mano žolė
Pabandyk ir Tu susirast tokį nuostabų žmogų kokį
Radau aš

Sėkmės

Atsijungęs

#5 bal. 12, 2017 11:48:11

VIENASPLIUSDU
Registruotas: 2017-04-12
Įrašai: 105

Gyvenimas šūdinas.

Milda, pasakau dabar tau atrodo, kad akp ir suo tavo gyvenimas, bet pasakau po keliu metu tu tsg juoksies is to tsg dabar visko taip nerieksmink ir pabandyk kitaip juk tu zinai, kad kazkada jis mirs tu neprivalai greit mirt, Dievas ne tam sukure, kad tu mirtum kartu su sunimi

Atsijungęs

#6 birž. 8, 2017 18:57:31

Taura
Registruotas: 2017-01-06
Įrašai: 18

Gyvenimas šūdinas.

milda

Aš žinau kaip yra skaudu kai supranti kad gali netekti
mylimo šuns ar katės . Aš pati pjausčiausi rankas
kojas , rūkiau žolę , gėriau . Mano šuo susirgo jam
įgėlė erke jam labai buvo bloga . Bet aš supratau
jai jis mirs aš ji palaidosiu po 2 metų aš nušoksiu nuo 9 aukšto.
Aš nustojau rūkit , gert ir pjaustitis. Sugijo randai
tada ir šuo pasveiko . Pradėjau gyvent juoktis
su šunimi .

Atsijungęs

#7 birž. 15, 2017 02:21:37

Pupa123
Registruotas: 2017-06-11
Įrašai: 14

Gyvenimas šūdinas.

Milda, nelabai galiu tau patarti kadangi pati geriu, rukau ir pjaustauso bet as pjaustausi is nevilties skausmo sumkumo ir t.t. manau lad tau to daryti nereikeru nes pakliusi I psichiatres ranlas laip or as or tadaa ji spres kas tau geriau o ne tu ir ne tavo tevai.
Tada yra 3 kartus blogiau negu mirsta suniukas suniuka gali nauja isigyti o gybenimo pakeisti nuo tada nebepavyks.

Vaikų linijos komentaras: Daliniesi savo sunkiais išgyvenimais, rašai, kad žaloji save ir turi žalingų įpročių. Kartais tenka susidurti su tokiais gyvenimo etapais, kuomet atrodo, kad savęs žalojimas ar alkoholis padeda užmiršti dvasinius sunkumus, vis tik tai nėra išeitis. Vienam sunku susitvarkyti su užklupusiais sunkumais. Noriu padrąsinti tave ir kitus kreiptis psichologinės pagalbos – psichologą gali rasti mokykloje arba poliklinikoje (jie nedaro nieko prieš tavo valią). Arba gali paskambinti
į Vaikų liniją 116 111, kur gyvai galėsi aptarti sunkumus ir galimas išeitis

Redaguotas Vaiku_linija (birž. 26, 2017 11:31:26)

Atsijungęs

#8 birž. 23, 2017 23:01:43

MergyteUogyte
Registruotas: 2017-04-08
Įrašai: 63

Gyvenimas šūdinas.

Jei ne paslaptis, kiek tau metu?

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas