diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Rasa: „Vaikų linija“ tapo dalele gyvenimo, kurį stengiuosi visiems kurti laimingą. Smagu čia darbuotis, išgirsti vaiką, kuris prašo pagalbos, suprasti jį, šypsotis kartu su vaiku...“

Diskutuok su bendraamžiais

• Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

Apklausos

Nepralemenu nei zodzio

•  
    3 votes (100,0%) for: ...

#1 lapkr. 14, 2015 21:27:02

Vienisakaipvilkas
Registruotas: 2015-11-14
Įrašai: 5

Nepralemenu nei zodzio

Sveiki, turiu tokia beda kad jeigu man reikia atsakyneti pries klase as negaliu pratarti ne zodzio, bet jeigu iseina tai pradedu smarkiai kratytis, ir tai pastebiu tik tada kada viska bunu pasakiusi
Prasau padekite!

Atsijungęs

#2 lapkr. 14, 2015 22:35:52

Vilkas
Registruotas: 2015-01-29
Įrašai: 136

Nepralemenu nei zodzio

pamegink atsistoti pries veidrodi ir sneketi pati sau, arba draugams sneketi kazka. gal tai pades nors kiek

Atsijungęs

#3 lapkr. 19, 2015 19:06:27

Nakurami
Registruotas: 2015-10-21
Įrašai: 3

Nepralemenu nei zodzio

Ir aš nesijaučiu drąsiai, kai reikia kalbėt prieš visą klasę. Pirmieji du kartai, kai reikėjo atsakinėti naujai mokytojai, buvo prasti. Dabar jau beveik nesijaudinu dėl to. Prieš atsakinėdama giliai įkvėpiu ir nuraminu save. Visi daro klaidų, o tai tik kalbėjimas, viso labo.

Atsijungęs

#4 lapkr. 9, 2016 18:44:05

lukaslajute.gmail.com
Registruotas: 2016-11-09
Įrašai: 1

Nepralemenu nei zodzio

as ptyriu patytcias mokykloi ir yra toks klasei berniukas kuis saipos is mnaes tipo as ji mylu…
bet kai reikia eiti prie lentos ar pries klase skaityti as bijau bijau kad jei bus neteisingai jis juoksis neistariu ne zodzio bijau eiti i mokykla kartas galvoju ,,nenoriu gyvent,, bett reikia bijau sakyt klasiokams ar aukletojui as bijau,nes nieks i tai demesio nekreipi.
\

padekit labai prasau

Atsijungęs

#5 lapkr. 10, 2016 16:57:41

Rusnia5
Registruotas: 2016-03-07
Įrašai: 456

Nepralemenu nei zodzio

Vienisakailvilkas - Aš irgi bijau viešai prieš klasę kalbėti. Mums mokytoja pasakė, kad kai iškris pirmas sniegas, turėsim atsiskaityti eilėraštį, visi kartu, vienu metu. Bet šiandien sužinojau, kad reiks atskirai ir prieš klasę. Puoliau į neviltį - juk ir taip pakankamai patyčių patiriu, o dabar dar ir viešai, prieš klasę…
Grįžus namo mamos paklausiau, ar nepyktų, jeigu gaučiau 2 iš lietuvių. Tai aš jai pasakiau, kad bijau viešai sakyti eilėraštį. Mano mama dabar parašė mokytojai laišką, kad galėčiau tik mokytojai privačiai pasakyti eilėraštį.

lukaslajute - Aš irgi turiu iš kitos klasės berniuką, kuris nuolat mane “kabina”. Na, o šiaip, jis visai nieko, pasijuokiu ir viskas, nes jis ir šiaip juokingas yra. O tu esi privačioje ar ne ? Jeigu tau tikrai nepatinka būti šitoje mokykloje, pasakyk tėvam, kad nori pereiti į kitą.

Atsijungęs

#6 birž. 16, 2017 19:08:08

@karolina
Registruotas: 2017-06-12
Įrašai: 4

Nepralemenu nei zodzio

Pries pamoka padaryk kvepavimo pratimu: Letai ikvepk per nosi, truputi palaikyk ir letai ispusk per burna, gerai butu jei sedetum o rankos butu atremtos i kelienus.
ir jei gali nusipirk koki stipru metini saldaini.
Tikrai pades

Atsijungęs

#7 rugpj. 1, 2017 13:05:38

Safyra
Registruotas: 2017-01-29
Įrašai: 7

Nepralemenu nei zodzio

Labas! Man prieš kelis metus iš nežinia kur ir man didelė baimė atsirado, nors visi klasėj ir savi buvo. Mikčiodavau, iš akių varvėdavo ašaros, buvo gėda ir baisu ;( taip, kad manau galiu suprasti kaip jauties nežinojau ką daryti nepadėdavo niekas. Bet atėjo laikas kada kažkaip pradėjau į viską žiūrėti. Man asmeniškai padeda save įkvepiantys žodžiai kaip “nemirsi”, “aš galiu” ar “jei nesiseks reiškias taip reikėjo ”, “kaip bus - taip ” ir t.t. gal ir keistai skamba bet tikrai padeda taip pat pradėjau žiūrėt anime ir man tai LABAI padeda motyvacijoj. Beje taip pat padeda geras susivendravimas su bendraklasiais, tada manau jaukiau jaustis gali
Aš padėti nelabai moku bet tikiuos bent kažkiek (: Čia kaip ir pasidalinau patirtimi, kuri gal bus naudinga

Redaguotas Safyra (rugpj. 1, 2017 13:07:15)

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas