diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Eglė: „Pirmiausia, ką man davė ir vis dar duoda „Vaikų linija“ – tai bendravimo pamokas, taip pat išmokau empatijos, būdų, kaip padėti kitam išspręsti sunkias situacijas. Sužinojau, kaip kalbėtis su vaikais apie tai, kas jiems svarbu...“

Diskutuok su bendraamžiais

• Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 vas. 4, 2016 16:27:46

Houlyn
Registruotas: 2015-01-22
Įrašai: 18

Mano kalytės netektis

Seniai turėjau kalyte… Ją labai mylėjau o dabar jos nebėra. Ji mirė dėl erkės. Iki šiol su tuo nesusitaikau Kokia jūsų liūdniausia netektis?

Houlyn

Atsijungęs

#2 saus. 13, 2017 19:51:24

Rusnia5
Registruotas: 2016-03-07
Įrašai: 219

Mano kalytės netektis

Na, cia ne mano netektis, bet vis tiek noriu pasidalinti.
Labai liudna buvo, kai mire mano geriausios drauges senelis, per kaziuko muges diena.
Dar buvo liudna kai mire mano draugo dovanotos geriausios drauges juru kiaulytes.
Ir dar labai liudna buvo, kai mano geriausios drauges 2 ziurkenai mire.

Atsijungęs

#3 saus. 15, 2017 20:56:30

VisaiNesvarbu
Registruotas: 2016-10-14
Įrašai: 34

Mano kalytės netektis

Praeis laikas ir susitaikysi, o dar geriau nusipirkti kitą gyvuną, kuris padės tai išgyventi

Atsijungęs

#4 saus. 22, 2017 14:19:45

Taura
Registruotas: 2017-01-06
Įrašai: 16

Mano kalytės netektis

Man buvo labai liudna
Kai mano
Mylimiause katyte užtaršė
Šunis aš nežinojau kokie tai buvo šunis
Iki šiol negaliu susitaikiti nors mano katyte
Luna mirė prieš metus

Atsijungęs

#5 vas. 22, 2017 20:24:49

luksyskajus
Registruotas: 2017-02-22
Įrašai: 16

Mano kalytės netektis

Pirmiausia tai laaaaabai užjaučiu Tave dėl tavo mylimos kalytės. Mano didžiausia netektis taip pat šuo.
Jos vardas Meška. Mešką partrenkė automobilis o kaltininkas neatsirado. Ilgiuosi Meškos.

Atsijungęs

#6 kov. 10, 2017 23:04:42

Dainoryte
Registruotas: 2017-02-01
Įrašai: 21

Mano kalytės netektis

Dar neturėjau tokios baisios kaip tavo… Užjaučiu yra tikrai labai sunku palikti savo augintinį,kurį labai mylėjai… Paprašyk arba mamos ar tėčio gal tau leis įsigyti naują augintinį… siūlau žiurkėną

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas