diskusijos.jpgDiskusijos
Prezidentė Dalia Grybauskaitė: „Nacionalinė kampanija „BE PATYČIŲ” padeda apsaugoti ir išgelbėti Lietuvos vaikus. Kviečiu visus prisijungti prie šios akcijos! Juk kiekvienas atsakytas skambutis – tai išgirstas pagalbos prašymas.“

Diskutuok su bendraamžiais

• Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 rugs. 21, 2016 19:03:08

Loading
Registruotas: 2016-09-21
Įrašai: 15

Veganizmas

Gal atsirastų nesvarbu kokio amžiaus vaikų / paauglių, besidominčiais veganizmu?
Pąstaruoju metu esu veganė.
Labai tikiuosi, jog surasiu bendraminčių.

Atsijungęs

#2 saus. 22, 2017 21:16:18

TheEmilijusLTU
Registruotas: 2017-01-13
Įrašai: 1

Veganizmas

Norėčiau.

Atsijungęs

#3 bal. 17, 2017 21:02:36

VIENASPLIUSDU
Registruotas: 2017-04-12
Įrašai: 105

Veganizmas

as ir visai noreciau, bet kazkaip manau kad man ir mano organizmui per sunku

Atsijungęs

#4 geg. 9, 2017 22:20:37

896
Registruotas: 2017-05-09
Įrašai: 1

Veganizmas

Manau, vad veganais mums būti dar truputį per anksti, nes augančiam ir bręstančiam organizmui reikia daug įvairiausių medžiagų kurių neužteks vien iš augalinės kilmės maisto.. Tad jau geriau būti vegetru, nes jie valgo ir pieno produktus kitaip nei veganai..

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas