diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Rasa: „Vaikų linija“ tapo dalele gyvenimo, kurį stengiuosi visiems kurti laimingą. Smagu čia darbuotis, išgirsti vaiką, kuris prašo pagalbos, suprasti jį, šypsotis kartu su vaiku...“

Diskutuok su bendraamžiais

• Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 spal. 19, 2016 10:01:15

Sutrikusioji
Registruotas: 2016-10-18
Įrašai: 9

Grupelės užknisa

Pas mus klasėje visos susiskirstė grupelėmis nuo pat pirmų dienų ir aš likau viena. Bandau kažkur kažkaip pritapti, bet man kaskart priėjus liepiama nelysti ir nesekioti. Aš smarkiai nesisieloju, bet man nuolatos nuobodu per pertraukas. Arba grupiniai darbai: visos patenkintos susiskirsto, o aš lieku viena, arba su visai nepatinkančiu klasioku. Prašau pagalbos, gal ir jums taip buvo? Kaip man nnreikėtų elgtis tokioje situacijoje?

Atsijungęs

#2 gruod. 28, 2016 01:43:35

viktorija007
Registruotas: 2016-12-28
Įrašai: 5

Grupelės užknisa

Sveika,
man pačiai taip būdavo. Galbūt perėjai į naują mokyklą, o klasiokai buvo jau ankčiau pažystami ( man taip buvo) . Jei tavo sitacija panaši į manąją, tai nesijaudink, prisimink, kad draugų gali rasti ne tik klasėje, pabandyk įsitraukti į popamokinę veikl, ten galbūt susirasi draugų. Ir mokykla skirta ne tik bendravimui, tai, kad per pertraukas niekas neblaško tavo dėmesio yra pranašumas, tu gali mokytis, arba kartotis kitos pamokos medžiagą, žaisti telefonu, arba klausytis muzikos, bet manau, kad kaip ir man, tas grupelių sindromas greitai bus pragyventas ir tu susirasi su kuo pabendrauti per pertraukas.

Atsijungęs

#3 gruod. 28, 2016 14:49:37

monika882
Registruotas: 2015-08-01
Įrašai: 94

Grupelės užknisa

Labas. Esu buvusi tokioje pat situacijoje. Puikiai tave suprantu. Minėjei, kad kai prieini tau liepiama nelysti ir nesekioti, manau reikėtų pasikalbėti su mokytoja, pasakyk kad nenori būti viena, ir tave priskirs prie kurios nors grupelės, vaikai gali būti nepatenkinti, kad tu jų grupelėje nekreipk į tai dėmesio, elkis natūraliai bendrauk kalbėk ir gal kažkaip pritapsi.Dar minėjei, kad tau nuobuodu per pertraukas. Aš manau galėtum nueiti per pertraukas į biblioteką paskaityti knygą, arba prieš pamoką pasimokyti tą dalyką, kuris tuoi bus. Aš manau, kad vienam būti dar net geriau, nes būdamas vienas tampi savarankiškesnis, draugai yra tik laikini. Ir manau bėgant laikui tikrai surasi draugų. Manau jei klasėje vyksta patyčios ar kažkas tokio nueik pas socialinę pakalbėk.Netylėk Sėkmės

Atsijungęs

#4 saus. 5, 2017 23:43:35

Kodel@.
Registruotas: 2017-01-05
Įrašai: 32

Grupelės užknisa

Na nežinau kaip sureguosit į mano patarimus bet…
Man buvo labai panaši situacija, bet kaškaip pritapau

1.gerai pamastyk kas joms tavyje nepatinka
2. Kai joms atsitiks bėda padėk joms bet neperdažnai kad nepradėtų tavęs išnaudoti
3. Gali užvesti pokalbį apie berniukus pasakyk kad koks nors tai gražuoliukas tave kalbino tada jos susidomės tavimi kadangi manus kad tu jau išaugus iš „mažvaikių“ amžiaus
4. Na kad būtum šiek tiek šmaikšti pamėgink daugiau juokauti
5. Svarbiausia SUSIRASK DRAUGŲ IŠ KITOS KLASĖS
Manau jog šie patarimai turėtų kaškiek padėti
SEKMĖS

Redaguotas Kodel@. (saus. 5, 2017 23:44:09)

Atsijungęs

#5 lapkr. 7, 2017 20:43:17

SadGirlFromKaunas
Registruotas: 2017-11-05
Įrašai: 4

Grupelės užknisa

Man buvo panašiai. Aš siūlyčiau biškį jas pamėgdžioti, o po to prisimazginti. drąsiai bendrauk.

Atsijungęs

#6 lapkr. 7, 2017 21:49:16

Vilnietis11
Registruotas: 2015-03-14
Įrašai: 127

Grupelės užknisa

Jei nepritapai, vadinasi, esi kitokia, nei likusi klasės dalis. Jei iš šono atrodai kaip moksliukė, galimas daiktas, jog dėlto nesi priimta. Jei turi žalingų įpročių, vadinasi, susirasti draugų nebus problema.
Panašiai ir man atsitiko, kai atėjau į naują klasę. Nepritapęs, pradėjau galvoti, kodėl aš nepritapau, ir supratau, jog atrodau per daug protingas. Aišku, laikui einant, draugų vis dėlto susiradau, tačiau turėjau nusileisti beveik iki jų lygio ir taip pritapau. Nebijok su klase bendrauti, išsirink labiausiai tau patinkančias grupes ir bandyk prie jų pritapti. Linkiu sėkmės.

Redaguotas Vilnietis11 (lapkr. 7, 2017 21:50:10)

Atsijungęs

#7 lapkr. 8, 2017 17:58:44

TarpZvaigzdziu
Registruotas: 2017-11-03
Įrašai: 15

Grupelės užknisa

Vilnietis11
Keisti tavo patarimai, nusileisti iki žemo lygio ir atsisakyti savos asmenybės (taip, savos asmenybės. nes būdamas kitoks esi savimi). Toks jausmas lyg norėtum pasakyti, kad svarbiausia yra pritapti ir nebesvarbu kas atsitiks su pačiu žmogum. Arba, kad blogai yra būti kitokiu. Susirasti draugų yra svarbu, bet niekada nereikia aukoti savo asmenybės dėl kitų, jei taip atsitiko, vadinasi labai netinkami žmonės, jei norint draugauti su jais reikia pasikeisti.

Atsijungęs

#8 lapkr. 12, 2017 19:51:33

Vilnietis11
Registruotas: 2015-03-14
Įrašai: 127

Grupelės užknisa

Nesakau atsisakyti savos asmenybės tam, kad pritapti, aš siūlau tapti “kitokiu” tam laikotarpiui, kai su ta grupe bendraujama.
Yra keletas būdų, kaip kitaip galima susirasti draugų - žaisti internete žaidimus, lankyti būrelį, lankytis netoliese gyvenamosios vietos žaidimų aikštelėje - pasakiau tiek, kiek bandžiau ir kas šovė į galvą, autorius vienintelis pasirinks, kas labiau patinka.

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas