diskusijos.jpgDiskusijos
Savanoris Artūras: „Atvirai galiu prisipažinti, kad nebuvo nė vienos akimirkos, kai būčiau gailėjęsis atėjęs į šiuos kursus“

Diskutuok su bendraamžiais

• Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

Apklausos

Pikstuosiu su mama

•  
    4 votes (100,0%) for: Labai prašau pagalbos!

#1 gruod. 14, 2016 18:47:47

Godurita
Registruotas: 2016-12-14
Įrašai: 3

Pikstuosiu su mama

Labas rašau pirmą kartą tačiau mano tėvai yra išsiskyre gyvenu su mama,močiute,seneliu,broliu labai greotai mano gimtadienis ir mano tėtis jį norėtu švesti ankščiau,nes jis išskrenda ,buvau viską susitariusi ,bet mama staiga pradėjo rėkauti ant manęs. Ji ryte paklausė mano brolio ar nori valgyti jis sakė ,kad ne tada aš pasakiau ,kad aš noriu valgyti jos atsakymas buvo eik pas tėvą. Paskui ji sakė eik gyvenk pas tėvą, tėgul tau tėvas perka valgyt ir drabužius. Paskui aš ėjau rengtis į mokyklą ir apsirengiau tėčio nupirktus drabužius ,kad mama nerėktu. O kai rengiaus lauko drabužius tada man močiutė atnešė džinsus ir paprašė ,kad apsirenkčiau aš juos jau moviaus kol staiga mama pasakė greitai renkis džinsus aš jau rengiaus ji nematė. Paskui aš išėjau į lauką ir laukiau kol senelis išves mašiną. Kol buvau lauke mano mama rėkė namuose ,bet aš išėjau iš namų ir pagalvojau ,kad netai svarbiausia svarbiausia dabar gati iš pusmečio 10. Atsiprašau ,kad galbūt parašiau su klaidom tiesiog labai skubu. Labai prašau jūsų pagalbos,patarimų iki!

Atsijungęs

#2 gruod. 15, 2016 18:52:05

Rusnia5
Registruotas: 2016-03-07
Įrašai: 456

Pikstuosiu su mama

Labas, kiek tau metu ? Beje, su artejanciu gimtadieniu. Ar tu su mama irgi seniau nesutardavai ?
O kodel is pusmecio 10 reikia gauti ?

Atsijungęs

#3 birž. 3, 2017 08:31:33

mergaite0liudi
Registruotas: 2017-06-03
Įrašai: 27

Pikstuosiu su mama

Tesiog pavydas
Nepyk bet tai
Yra tas zodiac kuris
Viska paaiskina sioje situacijoje

Atsijungęs